Разшири ли ви се ханша след като родихте?

  • 5 490
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 919
Определено се разширих, макар че имам да свалям само 2кг.,за да си върна предишните килограми. Много е лошо, защото трябва да си сменям целия гардероб  Sad. Ама уж след година нещата щели да се подобрят newsm78.
много бързаш. след още 3 месеца ще си по добре. Аз започнах да си влизам в дънките поне след 6 месеца - основно заради непребиращия се корем.

# 46
  • Мнения: 5 391
И моят се разшири, само времето ще покаже дали безвъзвратно, или ще се прибере след 1 година Confused

# 47
  • Мнения: 588
Мне
ханша си ми е същият, освен това не може да ти се "разшири" ханша, нали ще ти изпадат кокалите от ставите Simple Smile

Надебелява се и затова не си влизаш в дрехите Wink

# 48
  • Мнения: 891
Не, не мисля, че ми се е разширил ханша ! Дори след раждането съм по-слаба и по-прибрана от преди.
Ханша ми сега е по - тесен от преди, но не мисля, че това има връзка с раждането, а по-скоро с килограмите /преди да забременея бях по-закръглена/.

# 49
  • Мнения: 412
Само в ханша се разширих, колкото да не мога да вляза в нито един от предишните си чифта дънки... #Cussing out Надявам се да се поприберат костите, както ме успокояват, след година някъде...  Praynig
точно така бях и аз
не бях напълняла почти,но за сметка на това ханша....
не е за приказване
никои дънки не ми ставаха, а куриозното е,че преди да разбера ,че съм бременна си купих 3-и чифта дънки
точно на 1-ия рожден ден на Макс можех да ги обуя всичките
седмица преди това щяхме да излизаме с приятели и пробвах да се нацепя в дънки,уви...
не се получи
така, че не му мисли толкова

# 50
  • Мнения: 412
Мне
ханша си ми е същият, освен това не може да ти се "разшири" ханша, нали ще ти изпадат кокалите от ставите Simple Smile

Надебелява се и затова не си влизаш в дрехите Wink
дали?

Общи условия

Активация на акаунт