Изневерявали ли сте на човека до себе си( физически)?

  • 9 457
  • 217
  •   1
Отговори
# 165
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не  Naughty

# 166
  • Мнения: 20
Не, не съм до сега. На този мъж не, но... три пъти ми се е искало. Още съм на засилката, ама мисля да скоча по някое време  Flutter

# 167
  • София
  • Мнения: 6 743
Не, не съм.

# 168
  • Мнения: 190
Не, не съм изневерявала.

# 169
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
О, разбира се, че съм изневерявала- и физически, и платонически, и двете заедно  Crazy Само това ми е в ума- как да му изневеря час по- скоро  newsm47

# 170
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
И да бях му изневерила той едва ли щеше да се усети.Въпросът е че аз щях да се чувствам доста гузно/ познавам се/и затова не мисля че е за мен.

# 171
  • Мнения: 1 418
не мога да разбера защо се оправдавате,че не сте
не съм,защото...
не съм и няма и да стане в този живот
не съм счела за необходимо
не съм,не съм ,не съм
ама то е нормално да не сте
не искам да знам защо не сте
по-скоро бих попитала другите,като мен защо са?
Защото ми беше писнало да се занимава само с майка си,имах нужда от внимание и то просто се случи.Пък после ми се молеше...и кво?Щял да се промени.Да бе,няма начин.

# 172
  • Мнения: 1 517
На два пъти без малко, ама се спрях о време. Причината: липса на внимание от негова страна, бях станала като мебелите в къщи: нужна, върши работа, но незабележима.  Сега не е така, не знма как стана. отново запалих искрата. А тогава се спрях, защото ми домиля за него, не заслужаваше чак такова унижение (дори и да не разбере). Пък и аз щех да се чувствам виновна.
Въртят се понякога такива мисли нейде из ума ми, но май още не съм дорасла за това  Mr. Green Позволявам си да флиртувам понякога: хем си вдигам самочувствието, хем малко да го подразня (добре, че не е ревнивец). Така е по-безопасно, стига не се олееш... Blush

# 173
  • Мнения: 2 237
Аз не съм изневерявала.Не че не ми се е искало,а и възможност съм имала.Но все нещо ме спира.А и до колкото се познавам сигурно веднага ще изтичам да си кажа за изневярата....
Абе на този етап май и аз не съм дорасла за това...

# 174
  • Мнения: 1 680
На съпруга си не съм изневерявала.
Но на гадже съм изневерявала т.е съм изневерявала някога на някого.

# 175
  • Мнения: 2 567
Не съм.
Ако го направя, значи съм спряла да го обичам. Тогава от какъв зор ще съм с него...

# 176
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Не съм.

# 177
  • София
  • Мнения: 44 121
аз пък не съм - на никой нито на бившите, нито на съпруга ми. Просто не го разбирам това с изневерите....

# 178
  • Мнения: 22 922
Аз не съм изневерявала.Не че не ми се е искало,а и възможност съм имала.Но все нещо ме спира.А и до колкото се познавам сигурно веднага ще изтичам да си кажа за изневярата....
Абе на този етап май и аз не съм дорасла за това...
Peace

# 179
  • Мнения: 4 621
На съпруга ми не съм.
На някой бивши гаджета да, но винаги след това съм се разделяля с тях. Простоспорд мен  ако се стигне дотам да се изневери и да търсиш друг или друга значи нещата не вървят и няма смисъл да сте заедно.

Общи условия

Активация на акаунт