Изневерявали ли сте на човека до себе си( физически)?

  • 9 462
  • 217
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 694
ами не, поне на този етап не ми е било нужно да го замествам с друг Wink.

# 196
  • Мнения: 14 654
аз съм си моногамна. сигурно ми е заложено природно да не изневерявам.
пък и съм толкова гнуслива, не си представям да се целуна с някой друг мъж, да не говорим за обмен и на други телесни течности  Sick

# 197
  • Мнения: 412
О, разбира се, че съм изневерявала- и физически, и платонически, и двете заедно  Crazy Само това ми е в ума- как да му изневеря час по- скоро  newsm47
сериозна ли си?

Да бе, що  newsm78 Несериозно ли ти звуча...
напротив
просто звучи прекалено искрено
а нали още като пуснах темата много мамиме изрязоха,че тук ще получа всичко друго, но не и искрени отговори

# 198
  • Мнения: 412
ами не, поне на този етап не ми е било нужно да го замествам с друг Wink.
тук за мен възниква въпроса-дали когато изневеряваме искаме да заместим някой с някой друг?
или не е задължително?

# 199
  • Мнения: 281
Без да се правя на честната .... ще кажа, че откакто сме заедно (7год) не съм и помисляла за друг мъж. И на него му имам пълно доверие!
  bouquet

# 200
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
На съпруга ми - не, на предишно гадже - да.
и аз така Peace
Станахме три    Party
Същото положение и при мен - изневерих на предишното ми гадже със сегашният ми мъж Twisted Evil.

# 201
  • Мнения: 819
На съпруга ми - не, на предишно гадже - да.
и аз така Peace
Станахме три    Party
Същото положение и при мен - изневерих на предишното ми гадже със сегашният ми мъж Twisted Evil.

Абсолютно същата история и при мен-и то без никакви угризения!

# 202
  • Мнения: 151
НЕ и нямам такива намерения  Naughty

# 203
  • Мнения: 473
Леле ,леле тук колко жени свестни и верни има newsm78Браво HugАз пък знам за една моя позната която благодарение на извънбра4ната си връзка си запази семейството.Какво толкова пък лошо има 4е 4ак такива възклицания от сорта"как аз никога"  bouquet

# 204
  • Мнения: 337
Преди да срещна "човека до мен", думата "изневяра" нямаше смисъл за мен. Беше си нещо нормално и в реда на нещата (не съм имала особено сериозни връзки).

Сега с моето момче сме заедно от 1 1/2 година и Януари живот и здраве ще родя и дете  Grinning .
Може по-нататък пак да ми дойде акъла от едно време, но не вярвам -  сега съм далеч по-спокойна и доволна  Hug

# 205
  • Мнения: 337
Горното писание ще рече, че не съм   Grinning

# 206
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не!Не съм.
Прекалено много го обичам за да тръгна да му изневерявам.

# 207
  • Мнения: 412
Леле ,леле тук колко жени свестни и верни има newsm78Браво HugАз пък знам за една моя позната която благодарение на извънбра4ната си връзка си запази семейството.Какво толкова пък лошо има 4е 4ак такива възклицания от сорта"как аз никога"  bouquet
и аз това се помъчих да попитам някъде някога,ама много булки останаха втрещени

# 208
  • Мнения: 337
 Thinking лично мнение : еднократен секс няма нищо общо с любовта, въпрос на моментно оглупяване. Стига да се прави деликатно и да не се разбира, за да не се чувства зле партньора.
Аз съм убедена, че самата природа не позволява да си моногамен - особено мъжете. Затова просто трябва да се прави така, че никой от двамата да не е наранен.

И паричките всички в къщииии
 Joy Joy Joy

# 209
  • Мнения: 412
И паричките всички в къщииии
 Joy Joy Joy
smile3554
ахам

Общи условия

Активация на акаунт