Мъж Козирог - 3

  • 29 629
  • 607
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 632
Забелязала съм и, че много обичат пред други хора да те критикуват. Почват като латерна. Според мен не се и усещат. И хората се чудят. Научила съм се напоследък като почне така да го спирам и директно да му казвам да не се прави на интересен, че не изглежда добре. И тогава поспира. Не знам вашите така ли са...

# 541
  • Мнения: 4 819
Както писах преди , преследването на поставена цел при Козирога е основата на съществуването му. В житейски етап когато за него семейството е приоритет е най-грижовния баща и най-отдаденият, верен и отговорен партньор. Промени ли се целта, той е земен знак и поради това се чуства най-прав и налага своето(обикновено отдалече и подмолвно). Способен е дори да те заблуди, отстъпвайки крачка назад т.е.признавайки  % своя вина, но всичко е подчинено на осъществяването на новия план за живота му.
Конкуренция по целеустременост може да му е само Овен, но там е първичност- работа, инат и его.
За разлика от него Козирог действа планирано и търпеливо, с всички средства и на всички фронтове( дипломация, интрига, вменяване на вина, трудолюбие, лъжи и т.н.).

# 542
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 917
Когато аз зарязах Козирога.... то му стана лошо, главата го заболя, не трябвало да се влюбва в мен. Много евтин цирк. 😂 Нямам спомен да ме е манипулирал и нападал при раздялата, но и не е имал възможност кога и как да го направи. На мен също ми олекна. Точно усещането беше, че ми изсмуква енергията и все съм на тръни покрай него.


Козирог действа планирано и търпеливо, с всички средства и на всички фронтове( дипломация, интрига, вменяване на вина, трудолюбие, лъжи и т.н.).
Всъщност доста от Козирозите са първични и не владеят всичко гореописано. Нито биха се хабили да влагат толкова ресурс. Обичат простичките неща. Усложненията ги изкарват извън зоната им на комфорт. Но и.често сами се натрисват в сложнотии от тази своя първичност.

# 543
  • София
  • Мнения: 1 632
А много е правилно това,че обичат простите и консервативни неща и малко проблем да има се шашкат и бягат. И не знаят какво да правят. Оттам идват и сложнотиите.

# 544
  • Мнения: 4 819
Обичат ги защото това в момента им е приоритет и ги устройва, когато фокуса им се измести стават много усърдни в усилията си. Джулая ти си действала на принципа на изненадата т.е. изпреварила си го точно с неговите номера.
Това са мои лични впечатления, аз Козирог- жена или мъж, който да е страхлив, да се паникьосва лесно и да не действа планирано и организирано преследвайки целите си, не познавам.

# 545
  • Мнения: 37
Забелязала съм и, че много обичат пред други хора да те критикуват. Почват като латерна. Според мен не се и усещат. И хората се чудят. Научила съм се напоследък като почне така да го спирам и директно да му казвам да не се прави на интересен, че не изглежда добре. И тогава поспира. Не знам вашите така ли са...

Моят не беше такъв. Но у дома, критиките бяха почти непрекъснато.

# 546
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 917
Не съм го изпреварила. На него всичко си му беше точно,  Без да се напъва и кой знае колко да си разваля рахата. 😁

Целеустремени са в крайната цел, в едрото. Но детайлите, мисленето им куца. Поне такива наблюдения имам в/у мъже и жени Козирози от ниското проявление. От високото не съм срещала.

# 547
  • Мнения: 4 359
Аз винаги му казвам на моя, е ако един ден се разделим и си намери друга, то тя трябва да ми благодари , че малко или много съм го култивирала Grinning
Вечния отговор е, че той друга жена, разбирайте го съпруга няма да има, щял да си хване някаква ей така, нищо ангажиращо Joy

Те всичките така разправят.И аз това слушам.Едва ли ще се случи,обаче😉

# 548
  • София
  • Мнения: 1 632
На приказки са много големи...

# 549
  • София
  • Мнения: 38 905
В интерес на истината, има много мъже, които си седят сами след развода. Не знам коя зодия преобладава, но го виждам като тенденция.

# 550
  • Мнения: 260


Целеустремени са в крайната цел, в едрото. Но детайлите, мисленето им куца. Поне такива наблюдения имам в/у мъже и жени Козирози от ниското проявление. От високото не съм срещала.
Никакви срещи с теб,докат не станеш нежна и мила,както подхожда на жена рак:)

# 551
  • София
  • Мнения: 38 905
Между другото, при мен сякаш приключи серията на рогатите зодии. Може би нещо водно или въздушно ще да е....

# 552
  • Мнения: 37
Между другото, при мен сякаш приключи серията на рогатите зодии. Може би нещо водно или въздушно ще да е....

Аз съм Везна и бях с Везна 3 години... беше много хубава, лека и спокойна връзка.

# 553
  • Мнения: 4 359
Това,мъж Везна,не е мъж😊
Аз съм Везна.Преди месец ми правиха някакъв хороскоо,според часа на раждане и ме изкара само 10% Везна /?!/и останалото Лъв и Дева. Може и затова да не харесвам мъже Везна,но за мен са завеяни фантазьори.От над 6 год.вече съм с Козирог.Там си е биене на челата през голяма част от времето.Иска ми се нещо спокойно и ведро вече...
Детенцето ми е Козирог,така че не мога да не ги харесвам😊

# 554
  • Мнения: 95
С моят Козирог в крайна сметка се разделихме преди 3 месеца. Голяма мъка, говорене, сълзи. Раздяла по негова инициатива, но осъзнах, че наистина това е правилното решение и му го споделих. Мъчно ми е, но се чувствам толкова спокойна и себе си. Но от негова страна започнаха обвинения, че е изцяло моя вината за раздялата ни, едно обезличаване на същността ми като личност и цялата ни връзка. До онзи ден ми вкарваше постоянно психо атаки и чувство за вина, защото знае колко съм чувствителна и къде да натисне бутона. Спрях да му пиша, както и той. Мислех, че ще останем добри познати в бъдещето, но явно няма. Защо е това озлобение, злопаметност и все да е прав...

Тук проблема е,че по-скоро си имала връзка с нарцис

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт