Мъж Скорпион - 6

  • 776
  • 22
  •   1
Отговори
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Жилят ли Скорпионите или това са градски легенди?!
Истински мъжкари или типични водни пъзльовци?!
Възможно ли е да минеш тестовете им с Отличен (6)?!



# 1
  • Мнения: 7 128
Възможно ли е да минеш тестовете им с Отличен (6)?!

Да, възможно е, но когато докачаш 6, вече ще ти е все едно каква оценка ти е писал Laughing, а може и да си се разболял да се оправдаваш или да отхвърляш подозрения Laughing

Благодаря за новата тема, Джул!
И по-малко ужилвания пожелавам, защото без хич - няма начин.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Възможно е да минеш теста с отличен. Жив пример съм.
Благодаря за темата.

# 3
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
А тестовете спират ли някога?! Защото скоро си разговаряхме по водному с един Скорпи и той каза, че постоянно тества хората, защото доверието не е константа. Като го слушах и за други неща как мисли и действа - честно, натоварих се. А на него какво ли му е....само той си знае какво му е 😂

# 4
  • Мнения: 7 128
А тестовете спират ли някога?! Защото скоро си разговаряхме по водному с един Скорпи и той каза, че постоянно тества хората, защото доверието не е константа. Като го слушах и за други неща как мисли и действа - честно, натоварих се. А на него какво ли му е....само той си знае какво му е 😂
Според мен не спират тестовете, защото са мнителни по природа, не че го правят нарочно. Laughing

# 5
  • Мнения: 10 012
Да се запиша и аз, въпреки че съм с приятел Лъв, но е със Скорпионска Луна, та да видим.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 610
Я и аз да се запиша, че имам в обкръжението си един Скорпион, с който много искам да изградим приятелска връзка. Стената, която е издигнал, е брутално висока и дебела, но аз си имам талант да намирам пролуки и да влизам под кожата на хората, та дерзая. Вървя напред, но с много малки стъпки, на моменти съм готова да се откажа. Някак си в себе си съм убедена, че ако успея, ще си струват усилията, затова продължавам. А и ми е безкрайно интересен. Ще ви чета с интерес.

# 7
  • Мнения: 4 703
Бронята на Скорпион трудно се пробива-
много търпение и постоянство трябва, но получи ли  се ,  след това идва един такъв период в който отърване няма ...предупредена си, да си  знаеш😉

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 610
Голям хикс ми е този човек. Все бях срещала чешити ама този ги бие всички.

# 9
  • Мнения: 18 299
Я и аз да се запиша, че имам в обкръжението си един Скорпион, с който много искам да изградим приятелска връзка. Стената, която е издигнал, е брутално висока и дебела, но аз си имам талант да намирам пролуки и да влизам под кожата на хората, та дерзая. Вървя напред, но с много малки стъпки, на моменти съм готова да се откажа. Някак си в себе си съм убедена, че ако успея, ще си струват усилията, затова продължавам. А и ми е безкрайно интересен. Ще ви чета с интерес.
Ти искаш приятелска връзка, той може би друг вид (нали ключовата дума за зодията е "секс"), м?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 36 610
Малко ми е трудно да го допусна, Лори, имаме доста голяма възрастова разлика.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Моят Скорпион е 7 години по-малък.

# 12
  • Мнения: 20 172
И защо ти е да се нахендряш на чешит...

# 13
  • Мнения: 4 703
Харизма😊

# 14
  • Варна
  • Мнения: 36 610
Че аз няма да живея с него...

Общи условия

Активация на акаунт