Помооооощ - запушен канал на гърдата + температура

  • 3 042
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Цитат на: Mags
Бу да те питам понеже ти си експерта тук.. възможно ли е от високата температура, млякото да се е пресякло  Confused  Малката от вчера има разтройство.. чудя се дали трябва нещо да предприема или ще се оправи като се оправя аз  Thinking

Не, на млякото му няма абсолютно нищо. Какво разбираш под разстройство? Може да е нещо временно, изчакай преди да съдиш дали има проблем.

# 16
  • Мнения: 1 704
ами в пампата има само някви кафеникави сухи остатъци все едно всичко друго е попило в памперса.. а вчера като я сменях я излових на местопроизшествието и изкара някаква водниста смес, но не бих я нарекла дори кашеста, направо вода  Confused и определено по-тъмна на цвят от обикновено..
замислих се дали млякото не се стопля много при такава висока температура на тялото и това да му прави някакви проблеми на бебче.. може би е нещо временно..

# 17
АЗ СЪЩО ТЕ СЪВЕТВАМ ВЕДНАГА ДА ОТИДЕШ НА ЛЕКАРы МОЖЕШ ДА СИ ДОКАРАШ ДОСТА НЕПРИЯТНОСТИ С ГЪРДАТА. Но за всеки случай провери и питай лекар за Аугметнин или Аугментил, нещо такова е името на антибиотик, който може да се пие от кърмачки, защото го дават и на бебета.

# 18
  • Мнения: 1 704
Няма страшно - зелето оправи работата.. нощес се събудих вир вода и след като се посъвзех малко премерих температурата и вече беше спаднала.. днес не съм вдигала висока, а по гърдата няма нито червени петна, нито болезнени участъци.. занапред ще знам какво да правя.. първо зеле, после лекари  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 2 249
Чудесно, Магс!
Много се радвам!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 952
Магс, радвам се, че си по-добре, а надявам се като пиша това вече да си напълно във форма.

Относно потенето посред нощ - аз бях така през първия месец след раждането - гинеколожката ми каза, че е на хормонална основа. В началото на втория месец вече не ми се налагаше да се преобличам през нощта Embarassed

# 21
  • Мнения: 18
Здрасти,
Имах същите проблеми около месец.Внимавай все пак с топлото - ако гърдата е зачервена, е възможно да има възпаление и за облекчаване и спадане на температурата да ти трябва студено на гърдите. При мен беше така- слагах топло, а е трябвало студено. Другото , което ми помогна е маска с хума на засегнатата гърда- мажеш, чакаш да изсъхне, измиваш и цедиш. И последно- отиди при личния си лекар и искай направление за физиотерапия - процедури с радар, на мен това ми помогна, в комбинация с хума и зеле. Не подценявай физиотерапията. Само нека лекаря да ти каже къде имат радар, защото май не във всички поликлиники имат. Успех и дано да се оправиш. знам какъв ужас е да не можеш да си гледаш детето

Общи условия

Активация на акаунт