В кой месец вашето бебе се обърна с главата надолу?

  • 3 417
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 815
2 седмици преди термина, когато и родих

# 16
Средата на 6 месец. Има време и при теб да се обърне, не се притеснявай. Може да се случи в последния момент.

# 17
  • Мнения: 942
Има време и при теб да се обърне, не се притеснявай. Може да се случи в последния момент.
  Peace

И при мен се обърна късничко май седмица или две преди да родя.

# 18
  • Мнения: 216
в края на 7-мия

# 19
  • Мнения: 5 500
Края на 7-ми началото на 8-мия месец сега, с Цецо не си спомням.
Обаче чувството беше ужасно, един цял ден имах чувството, че в корема ми има война, въртене, бутане, опъване, някакъв кошмар беше и цял ден лежах. После като отидох на консултацията се оказа, че вече е с главата надолу.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 162
средата на 8-я, т.е. 10 дена преди да родя.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
При нас нямаше такъв момент,поне аз не съм го усетила,де LaughingОще в края на 5 месец докторката каза,че е започнал да се намества надолу.Пък и той си беше ниско през цялото време.

# 23
mojt beb4o se obarna s glavata nadolu v 7 mesec i taka bi trjbvalo da bade za parvoto ne pomnj

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При нас нямаше такъв момент,поне аз не съм го усетила,де LaughingОще в края на 5 месец докторката каза,че е започнал да се намества надолу.Пък и той си беше ниско през цялото време.
Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
До 28 седмица беше с дупето надолу, после се обърна с гавата надолу и мама и татко смело потеглиха на почивка. От друсането в колата, пак се обърна както нетрябва, усещах как ме рита директно в пикочния мехур и и си ме болеше от ритниците.Обърна се накъде в осмия, аз родих 20 дни преди термин - онова "шило" само спука околоплодния мехур - то не бяха ритници, истински кикбокс изтърпях Laughing #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 274
   Баткото се обърна рано, но не помня кога, но той си беше спокоен и не риташе много нито се въртеше! Това второто е като пумпал! Една седмица ме рита в ребрата, а на другата долу! Незнам само като му стане тясно на къде ще се е обърнал  Mr. Green!
   Иначе на една приятелка бебето и се обърна главично седмица преди да роди!
   За сега нямаш място за притеснение  Peace! Все още има място за въртне! Не е сигурно, че ако сега бебето ти се обърне ще остане така до края, особено ако е такъв дивак като моя  Mr. Green!

# 27
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
моята бебка се обърна в 29 г.с.
До колкото знам е нормално да се обърне в 33 г.с. Някъде го пишеш, но не помна къде

п.п. намерих го къде го пише. Наистина е 33 г.с. но всичко е относително. Наистина може и в последият момент да се обърне.
ето линк

# 28
  • Мнения: 407
Вначалото на 7 месец и от тогава не се е въртяло повече.

# 29
  • Мнения: 1 101
Някъде в 7 месец.

Общи условия

Активация на акаунт