Току що ни спряха водата :(

  • 2 683
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Спамърки едни две  Laughing
Начи аз ако ми спрат водата, няма да пусна тема, но ако прочета такава, че вода ще липсва в района ми
 newsm20При нас е често срещана липсата на ток и вода...строежи ала-бала

# 33
  • Мнения: 920
Ама ний май си говорихме по?. И аз съм от Младите, само че 3-4. При всяко спиране се обаждам. до 1/2 час е пусната. За да я спрат, трябва да искат разрешение, а те обикновено си го спестяват.

# 34
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз не звъня- срам ме е. Но майка ми ги тормози- обикновено обяснението е авария, щели да пуснат водата в 16 ч или 18 примерно...
Мен това не ме грее- чиниите ми седят в мивката цял ден. Не ми се мисли ако пуснатата пералня се скапе...
Ама тва е положението- не можем да пикаем срещу вятъра..

# 35
  • Мнения: 920
Те на такива срамливи разчитат. Я звънкай. Гаранция.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 623
Mouze благодаря ти много за информацията   bouquet Странно защо това съобщение липсва в информационния бюлетин на телефона, който ми даде Биби.
И понеже вече наблюдавам, че като бъде пусната тема се носят от 9 кладенеца вода ще изясня защо пуснах темата:
1. За да се уверя дали проблема е само в нашия блок или централно е спряна
2. За да получа евентуално инфо, както и стана към кого да се обърна за проблема
3. Ако на някой в района не е спряна все още водата да има време да реагира и да понъпълни поне 1-2 туби, защото както стана при мен нямахме и едно канче вода като изключа минералната. Синът ми беше наакан, трябваше да му правя вечеря, ние не можем да се измием и т.н.

Сега ако искате да се извиня, че пуснах темата, а ?

# 37
  • Мнения: 920
Оставете се, ние на 21.09 няма да имаме ток от 8 до 18 часа.  #Cussing out

То оставете, че сме на 6 етаж, че няма да мога да си направя кафе ... ама и без комп цял ден.  Sad


И от сега ви предупреждават. Туй у гъбите голяма сивилизация. Веднага накарай мъжО да изобрети агрегат. За компи, де. 

# 38
  • Мнения: 920
Mouze благодаря ти много за информацията   bouquet Странно защо това съобщение липсва в информационния бюлетин на телефона, който ми даде Биби.
И понеже вече наблюдавам, че като бъде пусната тема се носят от 9 кладенеца вода ще изясня защо пуснах темата:

Сега ако искате да се извиня, че пуснах темата, а ?


А ние си мислехме, че просто скучаеш. Или искаш да предизвикаш родопчанките. А от 9 кладенеца - ще ти се.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Те на такива срамливи разчитат. Я звънкай. Гаранция.

Абе тъпо е да останеш без вода, особено, когато те изненадат.
А като звънна, много ясно, че няма да ми я пуснт тутакси, щото ми е терсене примерно...

ще се къпем с мляко...

# 40
  • Sf
  • Мнения: 808
Не разбирам... Орисия ли е това на jullianna като пусне тема и настават едни мнения, особени и странни... като не познаваш някого, бива ли така да пишеш глупости...
Ядосах се... що сме такива големи бели птици...

jullianna, да не смееш да се извиняваш!!! По-скоро обратното!!!

Айде, марш по леглата Simple Smile Шегувам се Simple Smile

# 41
  • Мнения: 113
Mouze благодаря ти много за информацията   bouquet Странно защо това съобщение липсва в информационния бюлетин на телефона, който ми даде Биби.

Да, наистина липсват тези съобщения. Аз за това се и абонирах чрез техния сайт. Живея в Стрелбище и с тези строежи ни разказаха играта. През ден-два без ток или вода. Та тези мейлове ми вършат чудна работа. Поне вода да заредим предварително. Лека вечер.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 920
Ех, клеопатка. Друго си е с мляко. Личен опит -  пускат я тутакси. Ако е по причина строеж.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 623
А ние си мислехме, че просто скучаеш. Или искаш да предизвикаш родопчанките. А от 9 кладенеца - ще ти се.

Това ми хареса   bouquet

Кросамая благодаря ти за хубавите думи   bouquet Не се притеснявай, вече свикнах. Нали знаеш - като те нарочат ходи обяснявай, че нямаш сестра и какво ли си викат " Ей я тая недоволната пак си излива негативизма във форума " Нищо мила, нека си пишат каквото си искат. важното е, че ние си се знаем какви сме и колко струваме, което е много по-важно !

Общи условия

Активация на акаунт