Отличителен белег на БГ-мамма

  • 3 948
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 210
В ДаНет има само тези чорапки:
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=165&products_id=1838
Но какво пре4и по градинките да замятаме крак връз крак и да си ги показваме красноре4иво Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ина4е - супер ЗА идеята съм. Лично аз бих носила с кеф гривна.

# 76
  • Мнения: 6 323
В момента съм в процес на договаряне на изработването на значки, а за срещата (ако всичко е наред) ще има специална изненада.

И още нещо...
Принципно няма нищо лошо, напротив - много ме радва повдигането на такъв въпрос, но... като се има предвид, че календарите и стикерите за кола с логото на бг-мамма си стоят ей така, въобще не считам, че би била разумна инвестиция от наша страна влагането на средства в изработването на сувенири, а навсякъде изискванията са или за голямо количество (200-500 бр.) или съответно цените са силно завишени за по-малки количества.

И тук не става въпрос за печалба от наша страна.
Ако съм сигурна, че ще се изкупят, ще поръчам, заплатя и продам на същата цена каквото кажете (стига разбира се финансово да мога да си го позволя).

# 77
  • Мнения: 2 759
     Kалендари и стикери за кола? Не знаех, иначе бих си взела! Тъй като сега вече знам, да запитам: откъде мога да се сдобия с подобно нещо?

# 78
  • Мнения: 5 255
     Kалендари и стикери за кола? Не знаех, иначе бих си взела! Тъй като сега вече знам, да запитам: откъде мога да се сдобия с подобно нещо?

От Данет  Wink

# 79
  • Мнения: 6 323
     Kалендари и стикери за кола? Не знаех, иначе бих си взела! Тъй като сега вече знам, да запитам: откъде мога да се сдобия с подобно нещо?

Стенен календар


Джобно календарче


Стикер "Бременна в колата"


Стикер "Бебе в колата"


За съжаление календарите са за 2006 г.
Скоро ще направим вече и за 2007 г.

Могат да се вземат от ДаНет (на място от офиса или чрез поръчка, но за съжаление куриерската такса оскъпява значително)

На срещите в София (понякога и в Пловдив).

На срещата на 23-ти в София също ще носим от бг-маммските артикули, а ако станат готови до тогава, ще има и нови.  Grinning

# 80
  • Мнения: 25 633
А небебешки варианти няма ли да има?
Много са сладки бебоците, но имат неприятното свойство да растат и не само на майките, а и на самите деца няма да е приятно окичването само с бебешки символи. (Знаете колко чувствителни стават от една възраст натататък на тема "Това е бебешко, аз вече съм голям/а")

Общи условия

Активация на акаунт