Какво ще направите ако намерите ............. ?

  • 1 783
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 254
ще подмина

# 31
  • Мнения: 1 581
Кутия ще подмина, чак толкова любопитна не съм  Crazy
Ако е портфейл, чанта, папка, документи, дебитна карта - ще гледам да върна. Изчезвали са ми такива неща и е много гадно, последно миналата седмица  Confused

Ама сега с атрибутите ме загложди любопитство, нещо освен надуваема кукла, вибратор или секс списания, не мога да зацепя друго, по-срамно, май нямам въображение  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз ли не разбрах, или изобщо не стана ясно какво има в кутията?!
Как можем да обсъждаме нещо, че и глас да даваме в анкетата за нещо неизвестно??? newsm78

Няма значение всъщност какво има в кутията  Naughty Анкетата си е съвсем нормална или ти нещо не разбираш ? Ако видиш кутия на пейка какво ще направиш ??? Не виждам нищо неразбираемо

# 33
  • Мнения: 2 978
.........за нещо неизвестно??? newsm78

Ами точно това е..

Какво ще направите ако видите нещо (кутия в случая), в което има: неизвестно какво...?
Ще се приближите, ще я пипнете или ще бягате на далече Wink

(Поне аз така разбирам въпроса newsm78 Mr. Green)

# 34
  • Мнения: 7 474
Ами в парка на пейка , определено ще подмина  Thinking

П.П. Някой да ми пише на лични за малката подробност  Joy в кутията Praynig

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз ли не разбрах, или изобщо не стана ясно какво има в кутията?!
Как можем да обсъждаме нещо, че и глас да даваме в анкетата за нещо неизвестно??? newsm78

Няма значение всъщност какво има в кутията  Naughty Анкетата си е съвсем нормална или ти нещо не разбираш ? Ако видиш кутия на пейка какво ще направиш ??? Не виждам нищо неразбираемо

Е, да, ама ти не казваш какво е имало вътре Wink А аз си мислих точно за нещо конкретно.

След като не е конкретно и просто виждам кутия, естествено, че ще я отмина.
Никой няма да остави нещо ценно на пейка в кутия.
А което е непотребно, си ходи в боклука.
Значи оставено на пейката ми звучи съмнително. newsm78

# 36
  • Мнения: 1 462
За съжаление подминаването в днешно време е рисковано.  Едва ли в безлюден парк ще поставят бомба, по-скоро забутана чанта под седалките в автобус ще ме плаши.  Бързо забравихте антраксните спори, дето неизвестните терористи пращаха.

Ще погледна за собственика, ще погледна съдържанието.  Аз съм работил в McDonalds, гнусотията не ме плаши.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 623
Ще погледна за собственика, ще погледна съдържанието.  Аз съм работил в McDonalds, гнусотията не ме плаши.

 Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 27 524
Подминавам  Peace

# 39
  • Мнения: 2 000
Ще я подмина.

Общи условия

Активация на акаунт