Какво правите със старите вестници?

  • 4 963
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 734
Добра работа ми вършат като чистя прозорците Peace

# 61
  • Мнения: 334
Мия прозорците с тях.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Събираме ги за камината.

# 63
  • Мнения: 3 089
Събираме ги за камината.
и ние така

# 64
  • София
  • Мнения: 13 206
Вкъщи почти всеки ден се купува вестник и те се трупат къде ли не.Отделно са списанията,но те не са ми проблем,за тях се намира място.Единственото,което мога да направя с вестниците е да ги изхвърля,аз така и правя периодично,но ми хрумна,че някой може да има по-разумно решение от моето. newsm78
За подпалки... Grinning

# 65
  • Мнения: 1 666
В торба и до казана, има хора, които се нуждаят и от моите стари вестници  Peace
А картофите си беля на разтворена найлонова торбичка  smile3534

И аз така правя. И винаги има някой, който да ги прибере - обикновено разни циганета (без никакъв лош смисъл) ги събират и предават за някоя и друга стотинка.

# 66
  • Мнения: 2 381
Носим ги на дядо на село-той много се радва винаги и първо се залавя с кръстословиците Mr. Green

# 67
# 68
  • Мнения: 2 700
Събирам ги накуп, пакетирам ги и ги оставям до кофата за боклук. До 10 минути са изчезнали в ръцете на някой бездомник, който ги връща на отпадъци.

# 69
  • Мнения: 3 576
Изхвърлям ги за рециклиране.
По принцип така събирам хартията и PVC отделно за специалните кофи за боклук.

# 70
# 71
  • Мнения: 2 047
  Събирам ги за майстори, които много цапат. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 765
 И вестници , и списания - вси4ко на боклука . Много мразя да се затла4вам с разни веЩи , какво остава за хартия.

# 73
  • Мнения: 745
Палим си камината с тях, а пък и за миене на прозорци вършат добра работа. Но пък с интернет в къщи не купуваме много вестници вече.

# 74
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Оставям 2-3 за прозорци,останалита в коша Peace

Общи условия

Активация на акаунт