Как преценявате нивото на пишещите във форума?

  • 4 134
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 978
Китка е нивото във форума. 'Ми следващата генерация, 'дето настъпва?! Трагедий, трагедий ...

Чакай да продължа....стрий, контракций....

# 61
  • Мнения: 1 629
еми, така е, като сте с претенций Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 537
И аз скоро бях се изцепила с "емоций". Mr. GreenЯвно е заразно. Wink

# 63
  • Мнения: 1 418
Ми такива са младите генераций...

# 64
  • Мнения: 1 006
Блонди, съжалявам, че моя отговор го няма в анкетата ти. Peace

Всеки има различни критериЙ разбира се, но мисля, че нивото, за което говорим е достатъчно добро като цяло.Ако се сдобиеш с цедка и я ползваш можеш да почувстваш и високото ниво..

# 65
  • Мнения: 326
Амиии, средно... като всичко в България!

# 66
  • Мнения: 677
О,на мен ми е високо-щото мойту е многу низку..

# 67
  • Мнения: 2 697
Ако говорим обобщено средната оценка е... newsm78 "средно" ниво...
Но определено в този форум има изключително интересни хора, които ме задържат тук...Посредствени има също, но при почти 24 000 потребители няма как да е иначе  Mr. Green.

# 68
  • Мнения: 677
Посредствени има също, но при почти 24 000 потребители няма как да е иначе  Mr. Green.
Шехина,пак се познах в думите ти  Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 2 697
Ами...затова и не започвам да изброявам поименно, за да има тръпка, да видим кой къде ще се сложи... Mr. Green  Joy
А и още нещо - посредствеността не е чак толкова лоша, никак даже, живее се по-лесно, но уви, не на всеки се удава.   Sick

# 70
  • Мнения: 5 500
Абе вие не се ли усещате, че като определяте средно ниво на пишещите и вие сте в кюпа! Или на всички освен мен им е средно нивото, а съм доста по-нагоре Mr. Green

# 71
  • Мнения: 677
Аааа,колежке..Аз казах че ми е високо.. Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 2 697
Абе вие не се ли усещате, че като определяте средно ниво на пишещите и вие сте в кюпа! Или на всички освен мен им е средно нивото, а съм доста по-нагоре Mr. Green

Да, интересно би било едно сравнение - на оценките за "всички пишещи" и за нас самите (в другата тема)- убедена съм, че ще има интересни разминавания  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 405
Така е, човек почти винаги се оценява по-високо.

# 74
  • Мнения: 7 186
Абе вие не се ли усещате, че като определяте средно ниво на пишещите и вие сте в кюпа! Или на всички освен мен им е средно нивото, а съм доста по-нагоре Mr. Green

Да, интересно би било едно сравнение - на оценките за "всички пишещи" и за нас самите (в другата тема)- убедена съм, че ще има интересни разминавания  Mr. Green

Присъстващите винаги правят изключение. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт