А има ли геймъри тук и как се справят жените Ви?

  • 2 907
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
Ами аз си мислех, че така е по-добре - поне ми е пред очите.

Успокоително е да знаеш, че не сме само ние!


Нали  newsm10 smile3521

# 16
  • Мнения: 29
Ами аз си мислех, че така е по-добре - поне ми е пред очите.

Успокоително е да знаеш, че не сме само ние!


Нали  newsm10 smile3521
Да, споко и дишай дълбоко  newsm10

# 17
  • Popovo
  • Мнения: 571
Играем само на Монополи заедно, от скоро я имаме и още не ми е омръзнала, а той си играе на ... newsm78 май ВОФ и е съкратеното, голям съм заплес забравих как се казва най-върлата ми съперница.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 221
Той не може да се докопа до компа от мен  Mr. Green
аз много играя  на игри.. сега пак много съм се запалила по NSF Underground 2 (знам, че е стара, но пък ми харесва); бях се запалила по Star Craft, Heroes, Caesar и още много ама не им знам имената

# 19
  • Мнения: 1 612
Хм, то май е заразна болест това!  Wink
А аз си мислех, че предимно "боледуват" мъжете от нея!  Grinning

# 20
  • Мнения: 29
Определено не е само мъжка мания smile3521 Иначе бях сложил една игра на компа CashFlow. Отначало бяхме много запалени по нея. Тя е нещо като монополи, но по-сложна. Сега сме запалени по една почти детска игра FeedingFrenzy. Иначе моите любими са Heroes3,4,5, Need For Speed 3,5 и Delta Force Land Warrior. Последната много рядко я играя

# 21
  • Мнения: 1 612
Болест, болест!  Laughing
Аз преди много играех на Хероса, но нещо изгубих желание.

# 22
  • Мнения: 8 917
Та чудех се провокирана от мойто съкровище...
Всичко си му е наред ама пусти игриииииии. Като заседне няма ставане с часове, а ако го оставя и с дни!
Има ли и сред Вас с подобно хоби?
И въпрос и към жените: А Вие мами как се справяте с мъжете си?
Има, има  smile3506 Понякога с мрънкане, друг път - с прелъстяване Heart Eyes, а понякога и - като сенда аз пред компа и той няма друг вариант Mr. Green

# 23
  • Мнения: 575
Чета си аз и търся отговор на венич въпрос "как да разкарам мъжа си от компа", е не намерих отговор.
Да ви се оплача: то не беше DOOM 3,4,5, или там която е последната версия, то не беше Comandos , и какво ли не още, дори моя Heroes нападна. Остава да ми посегне и на The Sims  и вече не знам .... Хубавото е, че тези игри все пак имат край. Новата мода (нова нова от година и кусур) е Hattrick Manager. Онлайн футболен мениджър. Не знам , кой я е измислил, ама какви лоши неща му мисля.... Не мога да разбера кое е толкова зарибяващо, че чак написа програма да си менажира отбора по лесно. Е това е извратено! Карам го да наише някаф софтуер за нещо като видеобебефох  "нямам време" а за Hattrick-a има!
Моля ви кажете ми , как да разкарам мъжО от компа??? (като изключим сексулания метод, че сега съм му сърдита Simple Smile )

# 24
  • Мнения: 1 612
Ами честно не знам как!
Започваш да мрънкаш, да сумтиш и т.н. всякакви външни изрази на недоволство.

# 25
  • Мнения: 5 299
В нашето семейство, аз съм геймърката. Питай мъжо как се справя с мен. Crazy

# 26
  • Мнения: 565
Моят  и той е голям маниак на тема игри, но напоследък забелязвам подобрение. Последната му страст беше Битка.нет. Помърморих си аз  няколко дни и като видях 4е нищо не помага и аз станах биткаджийка.  Grinning И ние сме с 2 РС та така 4е си играехме заедно и после си обсъждахме играта. Супер беше, но аз трудно намирам време за такива удоволствия така или ина4е.

# 27
  • Мнения: 1 612
Моят  и той е голям маниак на тема игри, но напоследък забелязвам подобрение. Последната му страст беше Битка.нет. Помърморих си аз  няколко дни и като видях 4е нищо не помага и аз станах биткаджийка.  Grinning И ние сме с 2 РС та така 4е си играехме заедно и после си обсъждахме играта. Супер беше, но аз трудно намирам време за такива удоволствия така или ина4е.
И при нас по едно време ситуацията беше същата, но взе да ми писва, пък и доста друга работа си имам.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 765
Айде да запиша още един татко-геймър. Понякога играем заедно на Диабло... че да не ми е скучно Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 294
Моя маймун е геймър.Дъщеря му се справи с този проблем когато се пръкна.  smile3504 smile3534
Преди това съм се успоккоявала с това че има и по-лошо, например това че еnewsm12 .....не е ГЕЙ мъъъъър

Общи условия

Активация на акаунт