врастнали косъмчета

  • 14 234
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
От къде го вземате този лосион?Аз имам същия проблем.Дали след кола маска или след епилатор после започвам лудо чоплене на краката с пинсета за да махна подкожните.

Здравей,Ваня
Виждам,че си от Сливен, а в Сливен може да се намери почти във всички козметични салони.Аз поне знам за тези на площад Левски(при София), Рени Стил, Светлана в ДНА-то,Грация до НТС, Детелини до Битовия комбинат. И така... Само недей да ги чоплиш.Или да ги скубиш с пинцета.Ще стане по-лошо. С лосиона само нанасяш редовно няколко пъти и забравяш за тях.А ако кожата ти е сухичка, може някакво тоалетно мляко след това.Аха, това е...

# 16
  • Мнения: 525
А каква му е цената?В друга тема коментираха някакъв за около 40лв.За същия ли става въпрос?

# 17
  • Мнения: 132
Аз ползвам ексфолиант 1 седмично за да не порастват косъмчетата подкожно

# 18
  • Мнения: 289
А каква му е цената?В друга тема коментираха някакъв за около 40лв.За същия ли става въпрос?
Да,за същия става въпрос.Но обърни внимание,че се използва поне за половин година.А когато се отървеш от тях(което ще стане учудващо бързо-при мен беше за един ден и от едно нанасяне), скраб ще използваш само по всички други причини само не и заради врастнали косъмчета и пъпчици след обезкосмяване.
P.S. Примерът със скраба го дадох,защото видях,че мацката след теб така се тормози.Да не говорим пък за утайки от кафе и какви ли не още...не знам как да ги нарека..."начини"!!!

# 19
  • Мнения: 946
Абе мацки аз имам такъв проблем на космите на краката до коляно и около триъг.,то бива врастване ама мойте растат подкожно newsm78 Този проблем ми е от 4г. откакто почнах да ги махам с епилатор преди от кола нищо ми нямаше.Те даже бяха почнали да забират ама и аз постоянно ги чопля с игличка и то едни рани стават  ooooh! и крайният резултат крака с гадни белези,все още подкожно растящи косми и не на къси поли,панталони и пр.Сега ходя само на кола маска,но ефект никакъв мислех си ,че само аз съм така но съм виждала и други момичета и аз моля за някакъв съвет или препоръка за нещо и аз незнам какво! Praynig

# 20
  • Мнения: 4 806
всичко разбрах и това съм готова да пробвам (понеже керапил-а не ми даде желания ефект). Но едно не разбрах - този крем ТЕНД СКИН има ли го в България? Останах с впечатление, че само в чужбина го има...

# 21
  • Мнения: 289
всичко разбрах и това съм готова да пробвам (понеже керапил-а не ми даде желания ефект). Но едно не разбрах - този крем ТЕНД СКИН има ли го в България? Останах с впечатление, че само в чужбина го има...
Да,Асса, има го в България...за мое удоволствие  Joy,а и на всички от България,които са си го купили, доволни са и повтарят покупката си като им свърши. От скоро е тук и май не е много известен все още Sad Мисля,че за сега го има само по козметичните салони. Бих могла да проуча повече,ако искаш. Ще бъде удоволствие за мен.Много ми е приятно,когато съм помогнала на някой с този проблем и видя реакцията.А честно да ти кажа в района,където ти живееш май ще ми е трудничко да намеря информация.  newsm78 Wink Само преди всичко трябва да знаеш,че не трябва да се употребява от хора алергични към аспирин. Освен това не е тестван върху бременни жени и кърмачки, така че те трябва задължително да се консултират с лекар. Ще очаквам включване... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 779
А дали помага, когато врастналият косъм е станал вече подкожно топче? До колкото разбрах в този случай само хирург може да помогне и много ще се радвам ако мога да си го спестя  Praynig .

# 23
  • Мнения: 289
Абе мацки аз имам такъв проблем на космите на краката до коляно и около триъг.,то бива врастване ама мойте растат подкожно newsm78 Този проблем ми е от 4г. откакто почнах да ги махам с епилатор преди от кола нищо ми нямаше.Те даже бяха почнали да забират ама и аз постоянно ги чопля с игличка и то едни рани стават  ooooh! и крайният резултат крака с гадни белези,все още подкожно растящи косми и не на къси поли,панталони и пр.Сега ходя само на кола маска,но ефект никакъв мислех си ,че само аз съм така но съм виждала и други момичета и аз моля за някакъв съвет или препоръка за нещо и аз незнам какво! Praynig
Ехоооо,Сонка... единственото нещо,което помага е лосионът TEND SKIN. Бързо,лесно,просто.Но ако искаш можеш да отложиш пробата му за като спреш да кърмиш- първи вариант; и втори - можеш да се консултираш с лекар (съставките ги имат козметичките).Ако избереш първия вариант все пак не забраяй да го пробваш при първа възможност.  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 806
да, в моя регион си е трудно Simple Smile Но, да кажем, че и в София ще мога да се оправя. Много мило от твоя страна.
Алергия нямам, кърменето е в миналото, а евентуалното следващо в неясното бъдеще. Всички условия да го пробвам Simple Smile Цената е без значение...

# 25
  • Мнения: 289
А дали помага, когато врастналият косъм е станал вече подкожно топче? До колкото разбрах в този случай само хирург може да помогне и много ще се радвам ако мога да си го спестя  Praynig .
Малчо, хора,които са го използвали казват,че са намирали врастнали косми до 2,5см.Пробвай  и ще ни осведомиш.Най-вероятно ще помогне,дори и да отнеме малко повече време от обикновено. Не забравяй,че не може да се употребява от хора алергични към аспирин и виж за бременните и кърмачките по-нагоре...консултация с лекар.

# 26
  • Мнения: 289
да, в моя регион си е трудно Simple Smile Но, да кажем, че и в София ще мога да се оправя. Много мило от твоя страна.
Алергия нямам, кърменето е в миналото, а евентуалното следващо в неясното бъдеще. Всички условия да го пробвам Simple Smile Цената е без значение...
Чудесно.Ще ми дадеш ли малко време да звънна тук-там? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 806
естествено Simple Smile Аз вече 10 години чакам да намеря решение, че няколко дена ли няма да изкарам Simple Smile

# 28
  • Мнения: 779
А дали помага, когато врастналият косъм е станал вече подкожно топче? До колкото разбрах в този случай само хирург може да помогне и много ще се радвам ако мога да си го спестя  Praynig .
Малчо, хора,които са го използвали казват,че са намирали врастнали косми до 2,5см.Пробвай  и ще ни осведомиш.Най-вероятно ще помогне,дори и да отнеме малко повече време от обикновено. Не забравяй,че не може да се употребява от хора алергични към аспирин и виж за бременните и кърмачките по-нагоре...консултация с лекар.
Благодаря ти за отговора, ако го намеря ще го пробвам непременно  Peace

# 29
  • Мнения: 1 813
А в Бургас... къде?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт