Идва вече есента, нека да е бебеносна тя! 11.09 - 17.09

  • 10 941
  • 329
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
Измине те ме ,но покрай моя проблем за който не спирам де мисля чак сега ви изчетох .
Narnia честита нова работа и дано имаш прекрасен колектив на новата работа .

Megita без никакво отчаяние имаш още време да М и никаква почивка !Нещата винаги се получават когато човек най-малко очаква !Така че стискам палци този месец да е твоя!
 
Rumito тичаи в аптеката и ни зарадваи понеделнишки та да тръкна седмицете на бебта и да ни върви така до края!

Lea честит ви ученик !Радваи те му се много защото това са най-хубавите моменти на децата !Успешна година и да донесе много шестици на мама и тате и да ви радва много!

Elph ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ!Ще ме извиниш ,но не бях на работа .Желаяти всичко най-хубаво и предимно здраве ,защото ако го има другото всичко става от самосебеси и едно страхотно бебе !

Mari eta как сте вие?Намаляват ли обривите ?Моя син изкара шарка миналата година ноември месец много тежко .След шарката го пази много от настики ,защото тя предизвиква пълен срив в имуната ситема и много лесно се разболяват децата.А между другото моя съпруг идкара шарка на 25 години и то много тежко , а щом мъжлето ти не е боледувал теко му на него .

Поспаланке горе главата и не се отчайваи !Мила съм и аз по този път и много сълзи съм изплакала и те разбирам .Следващия път ти пожелавам всичко да е наред.

# 31
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Съжалявам, отрицателен ми е теста Cry
Дано да е фалшив, ако ли не - юни е страхотен месец за бебчета Hug!


Mari eta как сте вие?Намаляват ли обривите ?Моя син изкара шарка миналата година ноември месец много тежко .След шарката го пази много от настики ,защото тя предизвиква пълен срив в имуната ситема и много лесно се разболяват децата.А между другото моя съпруг идкара шарка на 25 години и то много тежко , а щом мъжлето ти не е боледувал теко му на него .

Да, по-добре сме.Знам, ще го пазя, и без това няма да го пускам на градина 3 седмици...а за мъжа ми - ами дано му се размине, засега няма признаци, ако ли не - ще му духам и на него...пъпките, разбира се   Joy

# 32
  • Мнения: 329
Rumito не се отчайвай .Аз изобщо не вярвам на тестовете.Първият път когато бях бременна бях почти във втори месец и теста изобщо не отчете бременност ,въпреки че лекаря потвърди.Както и сега не правя тест ,а направо след работа при док да видим какво е състоянието ми / направо ще се пресна от притеснение дали не е нещо по сложно/.Така че докато я няма лелката значи има надежда!

# 33
  • Мнения: 329
По принцип икобационния период от заразяване и появата на първите пъпки е около 20 дни,така че ще почакате и ще видите ,но от сега ти казва че мъж в такова състояние е непоносим и много досаден . Close

# 34
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
По принцип икобационния период от заразяване и появата на първите пъпки е около 20 дни,така че ще почакате и ще видите ,но от сега ти казва че мъж в такова състояние е непоносим и много досаден . Close
Да, ама щото незнаеш аз каква непоносима медицинска сестра ставам в такива моменти... Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 456
svetli, честита изтекла карантина и много успех!  Heart Eyes

magdalinaLaughing превъзходен начин на сгряване сте избрали...  Wink и на мен ми е любимия и без съмнение - най-ефикасния.

Mia, и моето коремче расте, но и при мен е от папане... ужас.  Rolling Eyes Трябва да се стягам. Днес обух едни панталони, които ми бяха леко широки, а сега съм ги опънала здравата..  Embarassed бях 51кг, а сега май съм някъде към 53-54кг.... много неприятно. Трябва да се подложа на някаква диета...  Blush

МариеткеHug  Heart Eyes

Rumito, не му обръщай много внимание на този тест. Толкова случаи има когато теста е бил отрицателен, а бременност е имало... Така че стискам палци!  Peace

Дарето още ли е болна? Милата, разказа и се играта. Дано скоро да има най-прекрасния завършек (с 2 черти) на този неприятен етап!
   bouquet


# 36
  • Мнения: 498
Ели , и аз съм от 53 на 57 Embarassed ама нали два месеца все си викам няма да се лишавам , че може да имам бебче ...и така ден след ден та - нямам дънки дето не са ми неудобни и тесни  Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 4 272
Eлфче, радвам се, че толкова хубаво и разнообразно си посрещнала рождения си ден, който даже е продължил два дни Grinning С нетърпение чакам снимки!
Мариетка, дано по-скоро оздравява Калоянчо! И дано бързо да си възстанови имунната система.
Руми, съжалявам за отрицателния тест, но още има надежда, щом не ти е дошло...
Светли, при смяната на сезоните и при мен се получава удължаване на цикъла. И съм забелязала, че става най-често през септември. Не знам защо така Rolling Eyes През 2004 г. септември го чаках чак до 43 ден Shocked важното е, че вече имаш зелена светлина! Напред към бебеправенето!
Ивалекс, горките чешки първолачета...Тук нашите ще започват училище в 8,30 ч. и часовете им ще са само по 35 мин. И още след първия час следва голямо междучасие - за да си хапнат безплатната закуска Party Голямо глезене Crazy При нас едно време не беше така Sad Че учехме и в събота...изобщо...налегнаха ме едни спомени, когато задължитебни бяха престилките....Но вие повечето сте малки и не сте го минали този период.
Хммм, отплеснах се ooooh! Извинявайте EmbarassedСамо си мисля, че е крайно време след като вече имам ученик, да имам и бебе. Даже на родителската среща /която беше на 7 септември/ бяха довели едно много сладко бебе. Толкова мило ми стана!

# 38
  • Мнения: 329
Иаз се присъединявам към клуба на напълнелите.Все мисля че съм бременна и си похапвам и в краина сметка от 51 вече 56 и нищо не ми става, камо ли дънки влизам с триста зора в тях.

# 39
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравейте, момичета!

След едногодишно отсъствие от този форум, пак съм тук... просто защото ... искам още едно бебе!

Някои от вас помня, а с други ще се радвам да се опозная!

За мен е все още рано, защото дори нямам още менструация, но ми се ще веднага щом имам, да подновим бебеправенето.

Засега ще се мотая тук сред вас "за кадем"  Hug Hug Hug, и ви желая приятна седмица, изпълнена само с хубави емоции!

# 40
  • Мнения: 1 169
Успешна седмица на всички   bouquet . Аз от днес съм на диета вече че не издържам скачените кила   animal085 newsm39 jump running

# 41
  • Мнения: 329
Ако знаеш как съм седнала на компютъра с разкопчано копче на дънките , защото след сносния обяд Crazy който направих не мога да ги закопчая .Как съм тръгнала ще стана сто кила . Joy

# 42
  • Мнения: 456
Ох с тези килограми.... аз днес още не съм яла, но почнах доста да огладнявам.... BARBORANA, и аз понякога съм с разкопчано копче докато работя. А с моя шеф сме в един офис и се надявам да ме го е забелязал...  Blush но няма как, доста стяга понякога...  Laughing ама то не е за смях а за рев....

Момичета, днес е 5-та годишнина от атентатите срещу Америка. Аз живях там тогава и беше много страшно! Дано никога, никой да не преживее подобно нещо! Поклон пред паметта на загиналите!

Iggiberry, добре дошла. Аз не те "познавам", но ще ми е приятно да се опознаем. Приятно бебеправене и живо и здраво да ти е бебчето!   bouquet
lea, да два дни продължи празненството и не е свършило още. В четвъртък съм по магазините за някой друг есенен тоалет!  Party

На мен много ми се иска да пусна седмична тема, но нали сме с 1 час по-назад и никога не идвам в офиса на време. За това може ли да ви дам няколко предложения, че поне заглавие да си имам? Който пуска седмичната тема другата седмица, може да използва някое от тях.
"Пеят Септемврийски птички "Има две черти за всички!"
"Септември с радост ни дарява и тест с две черти сърцата сгрява!"
"Септемврийски дъжд вали, а форумът ни с тестове по две черти гъмжи!"
"Септември щедър е нали, без лелка 9 месеца ще бъдеш ти!" 

# 43
  • Мнения: 166
wavey
Честита нова седмичка, пожелавам на всички да бъде изпълнена с много късмет и сбъдване на мечтите. Дано тази седмичак компенсира за миналата и да има много по две чертички. Praynig
Нарниа, прекрасно заглавие! Пожелавам ти успех в новата работа, да ти върви по вода.
Магитка, не знам какво да ти кажа да те успокоя, така ми се ще да мога с нещо да ти помогна, но думите едва ли биха могли, затова те  прегръщам силно Hug знай, че всички сме с теб и се молим за теб. Ще ти пожелая този път да е станало и всичко да е наред, а за май месец да си  preggo и да се наслаждаваш на коремчето и на бебенцето в теб Praynig
Руми, тестовете не винаги показват вярно. Стискам силно палци да е както Wishi, отрицателен тест и бебе в коремчето. Успех Peace
Леа, весело и незабравимо подготвяне на първокласничето Mr. Green
Барборанче Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover пиши след прегледа какво е станало, а ние ще стискаме палци да е това което желаеш fingerscrossed
Поспаланка, много съжалявам за случилото се. Пожелавам ти от сега и за напред много здраве, щастие, късмет и скоро пак с добри новини, но този път да бъде всичко наред Praynig
Ивелех мерси за почерпката, много обичам плодове eat
Елфче, много се радвам, че сте си прекарали много добре. Ще чакаме снимчици и аааз.
Светли, честито изтичане на "карантинния " срок, сега остава да ти стискаме силно палци и да се молим в най-скоро време да Ни зарадваш. Дано този път да е всичко наред Praynig
Iggiberry, добре дошла Hug
Денис, Херелина  fingerscrossed
Денис и Соули, много съжалявам, че лелката Ви е посетила. Не се отчайвайте Naughty нали трябва да има и юни месец бебчета Praynig  Ще огрее слънчице и на нашата улица.
Момичета не се оплаквайте за някакви се 2-3килограма отгоре, аз съм качила цели 10-11, за 2-3 седмици. Една дрешка не ми става трябва да си подновя целия гардероб, но от тези лекари и лекарства, парички не ми стигат за нови дрешки. Ще се радвам да е станало бебчо, за да не ходя толкова често по доктори, чак тогава ще се радвам, като качвам килограмчета preggo

хайде стига толкова от мен 55

# 44
  • София
  • Мнения: 4 272
Игибери, аз те помня Wink Помня и сватбените ти снимки, и страха че ти беше къса лутеалната фаза /май беше 10 дни/ и после как бързо ни изненада и се премести в отчетните Grinning Помня и аватарчето ти с тиквичката за Хелоуин! добре дошла отново Hug Дано пак така скоро се преместиш в отчетните! А бебчо е много сладък! Цункай го по бузките! Heart Eyes
Елфи, мисля, че ще се приемат предложенията ти за заглавие! Всички са много сполучливи Peace

Общи условия

Активация на акаунт