Коя помпа е по добра на Avent ili Bertoni

  • 1 712
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм с Авент-ползвам я непрекъснато вече 10 месеца и съм мн доволна.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 802
разликата е все едно да сравняваш мерцедес и москвич Laughing
Точно така е! Заложи на качественото, евтиното си е .... евтино.

# 17
  • Мнения: X
Нямам време да изчета другите вмненияр но предполагам че са същите. Да сравняваш двете марки е все едно да търсиш аналог между аудии трабант. Заложи на Авент и няма да съжаляваш изобщо за разликата в цената.

# 18
  • Мнения: 346
Имах авент - доволна съм! Но факт е 4е я ползвах месец и половина, което според мен не е много за тези пари. Според мен си вземи някоя по-евтина - тип спринцоовка за начало (5-10лв.). После ако се окаже че имаш голяма нужда от помпа си вземи Авент, но ако нямаш достатъчно кърма...или бебо изяжда всичко Hug Пожелавам ти разбира се да имаш, но е Божа работа! А моята колкото и да е добра...само парите си дадох  Tired

# 19
  • Мнения: 903
Аз си купих Авент и съм много доволна, но първо изчаках и след като ни изписаха и се уверих че ми трябва си я взех . Съветвам те да изчакаш.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
А аз понеже чаках,и се мъчих с една спринцовка гадна в болницата и после вкъщи-си докарах ужасни рагади-кръв-рани,та за малко да не го отбия.
През нощите съм карала мъжа да ходи да търси  прословутата помпа на Авент Laughing

# 21
  • Мнения: 1 341
Аз лично не бих чакала да изляза от болница и тогава да я взема(казвам го от личен опит).Нямаше да ме изпишат,защото гърдите ми станаха на камъни,добре че едно от момичетата имаше помпа(Авент,и ми  ядаде да се изцедя),иначе докато чакам мъж ми да я купи и донесе да съм седяла още един ден в болницата,и Т да съм вдигнала най-вероятно.
После имах много проблеми,бучки,мастит и т.н. но помпата беше до мен и много ми помогна.Вече почти не я ползвам,общо взето съм я ползвала месец и половина,но не съжалявам,защото не знам дали друга помпа би ми помогнала така.
Всичко това го казвам,за да не чакаш до последния момент,защото не знаеш колко главоболия може да ти доведе един опит за икономия

# 22
  • Мнения: 8 917
Хей мами бих искала да питам коя помпа е по добра на Авент или Бертони. Една приятелка каза че била доволна от Бертони, вие как мислите? Ако има други варианти бихте ли споделили - ще съм ви много благодарна! Grinning
Няма спор - Авент е по-добрата Peace

# 23
  • Мнения: 522
Бях си купила на Бертони,но така и не направи никакъв вакум тая помпа newsm78,незнам нещо дефект ли имаше кво ли,но съм чувала,че Авент и Чико са най-добри.

# 24
  • София
  • Мнения: 8 932
По-добре изчакай да видиш дали въобще ще ти трябва помпа. Аз и двете си деца съм кърмила и кърмя и помпа не съм ползвала.
Иначе Авент-ската - няма спор.

# 25
  • Мнения: 748
аз пък с авентската нищо не мога да изцедя. добре, че не си я бях купила съвсем в началото, защото както всички я хвалят като нищо можеше да си въобразя, че нямам кърма.. Crazy изцеждам най-много 10-20 ml.. и то като й махна онази част на фунията, дето е с форма на венчелистчета, която уж е за да цеди по-добре... ooooh!
много по-бързо и ефикасно цедя на ръка. а и по принцип рядко се налага да се цеди.
най-добре наистина изчакай да видиш дали ще ти трябва, като предварително инструктирай някой каква помпа и от къде да ти купи.  Peace
друг вариант, ако предпочетеш да заложиш на марката, но не ти се дават много пари е да си купиш авент на старо - все пак бертонито е 20-25 лв., а авент се намира за около 35.

# 26
  • Мнения: 429
Ползвах Авент и съм много доволна от нея. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 626
Аз съм мнага доволна от Авент Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
не съм ползвала Бертони,но от Авент съм страшно доволна

# 29
  • Мнения: 5 140
Авент, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт