Памперси -впечатления?

  • 1 981
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 965
Цитат на: irena petkova
Извинете, а от кьде копувате вьпросните МОЛФИКС? Аз досега само ПАМПЕРС сьм ползувала, доволна сьм, но като гледам цената на МОЛФИКС е доста задоволителна. В БИЛА има ли, а в МЕТРО? Понеже мьж ми обикновенно пазарува, че аз нямам време, та да му кажа от кьде да купи. Ние както хвьрляме поне по 5 на ден май само памперси си копуваме. Благодаря ви! Sick  


В Билла със сигурност ги няма, а за метро не съм сигурна  Thinking .
Ние купуваме от Рамстор и от Пепеляшка.

# 31
Ние от раждането досега сме си с Pampers и съм доволна от тях, наистина сутрин имаме проблем че сме мокри, но тя пие по 500г вода на нощ така че е нормално да се поудавим. Други не сме пробвали, защото ме е страх от обриви, достатъчен ни е Атопичния дерматит.

# 32
  • Мнения: 4 473
От 1 г. вече приключихме с памперсите,но ще споделя мнението си като кажа,че за моето дете не съществуваха други марки пелени,освен на Памперс!Когато дъщеря ми беше на 5 мес. реших да пробвам с други и по нечия препоръка купих Хъджис.Точно на втория памперс,цялото й дупе беше зверски обринато!Така и си продължихме на Памперс и никога повече не съм си и помислила да експериментирам с друга марка!
п.п. нито веднъж не ми се е случвало памперса да изпусне!

Общи условия

Активация на акаунт