Broncho vaxom

  • 14 263
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
аз малко закъснях  с даването - от 1 декември първи прием. Мисля че имаше ефект, поредната болест от детската изкара съвсем леко. Чудя се дали да давам и следващите два приема,след като може би няма да ходи на детска до април. Някой знае ли, може ли да се прекъсне след първия прием? Малко ме притесниха постигни тук за температура и бронхоспазми след бронховаксома, имате ли такива наблюдения?

# 16
  • Мнения: 410
Моето дяволче покашляше от бромховаксона, но според мен се чистеше. Мисля, че има ефект. Сега боледува по- рядко и по- леко. Не го прекъсвай. Няма смисъл. Но не вярвам ако държиш да го спреш да има проблем.

# 17
  • Мнения: 3 537
Аз също тази година за първи път му дадох Бронхо ваксом.Този месец приключихме последната доза.Доволна съм определено,боледувал ми е 3-4 пъти ,но определено минавахме само със сополи ,хрема и малко червено гърло,не се е стигало до по сериозни болести като ангини ,бронхити и подобни.Малко е отсъствал и от яслата.
То реално погледнато това е действието на имуностимулаторите, то детето пак ще си боледува,но без задълбочаване на болестите и леко минаване.

# 18
Възможно ли е като страничен ефект от приемането на Бронхо ваксом на седмия ден от първи прием да се вдигне висока температура и да се зачерви гърлото?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 521
Възможно ли е като страничен ефект от приемането на Бронхо ваксом на седмия ден от първи прием да се вдигне висока температура и да се зачерви гърлото?
Да, при нас се получи нещо такова, при първия прием към края направи нещо като опит да се разболее, но не успя, аз го отдадох на ваксината, и при втория курс се получи нещо подобно.
Доволна съм, след курса през есента засега "да чукна на дърво" сме здрави. Във вихъра на грипа само маркира пак някакво неразположение и всичко мина само с лека хрема.
Давам и витамини Центрум през ден по 1 табл.
Едно време давах и Респивакс, но от него нямаше никакъв ефект.
Така че аз съм доволна от Бронховаксома.

# 20
  • Мнения: 1 877
При нас нямаше никакъв ефект от бронховаксома.Предпочитам противогрипна ваксина

# 21
  • Мнения: 418
Може ли да се пие в зимно-пролетния сезон т.е. сега?и някоя от мамите взимала ли го е за нея?аз есента пих респивакс,но постоянно съм с зачервено гърло и на антибиотици.имам хроничен фарингит и нищо не помага. Hug

# 22
  • Мнения: 17 407
Може ли да се пие в зимно-пролетния сезон т.е. сега?и някоя от мамите взимала ли го е за нея?аз есента пих респивакс,но постоянно съм с зачервено гърло и на антибиотици.имам хроничен фарингит и нищо не помага. Hug

КОнсултирай се с УНГ- специалист относно фарингита.
 бронховаксома го давах  на дъщеря ми от октомври- полза никаква, сигурно няма и да повторя.

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Предните години го давах, но ефект особен не видях. Тази година давах Изопринозин-е видях ефект. Много съм доволна. Иначе на племенника ми Бронхо ваксома действа безотказно. Явно си е до дете.

Общи условия

Активация на акаунт