Как да се укрепне имунната система

  • 3 866
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Здравейте!!! Синът ми е на почти 3 години и доста боледува - то не бяха пневмонии, отити, хреми... Една седмица сме на градина, 2 седмици вкъщи се лекуваме. Докторката казва, че трябва да му се укрепне имунната система, да ходи лятото на плаж, зимата на планина, да яде повече плодове, зеленчуци...само, че ние сме много злояди и въобще не искаме да вкусим какъвто и да е плод или зеленчук с изключение на един, два. Така, че опираме само до изписаните ни сиропи за имунностимулация и ампули Вит.С, които според мен са крайно недостатъчни. Моля ви, споделете с мен как мога да му укрепна имунната система!?
Благодаря Ви предварително!!!

И ние бяхме така.Вечно болни ,но откакто една позната ми препоръча'' Герисан ''хубаво и евтино сиропче на билкова основа ,проблемите с болестите почти отминаха. Само от време на време се появява лека хрема .Препоръчвам го на всичките ми познати ,защото за мен е сиропа чудо и е евтин кам 5 лева.

# 16
  • Мнения: 1 517
Да се впиша и аз  Laughing От респивакса изобщо не съм доволна  Naughty  Naughty  Naughty , но пък познавам деца, при които има невероятен ефект. Явно при всяко дете е различно. А основно няблягам на продуктите на Аквасорс - много съм доволна. Препоръчвам ги на всички  Hug

# 17
  • BG
  • Мнения: 390
Да се впиша и аз  Laughing От респивакса изобщо не съм доволна  Naughty  Naughty  Naughty , но пък познавам деца, при които има невероятен ефект. Явно при всяко дете е различно. А основно няблягам на продуктите на Аквасорс - много съм доволна. Препоръчвам ги на всички  Hug
Привет, кажи кои продукти на Аквасорс даваш и по каква схема. Решила съм да давам на щерката и на мъжо (и той мн. боледува).

# 18
  • София
  • Мнения: 570
Моят син също е на три години и също често боледува - по-точно прави гнойни ангини. Лекарката му изписа бронхо ваксом и осцилококцинум. Дано да има някакъв ефект.

# 19
  • Мнения: 9 709
При нас Респивакса дава доста добри резултати.

# 20
  • Мнения: 1 517
ИРА , Основно дава коластра и зелена енергия. Понеже са скъпички, не ги давам редовно, а само през проблемните периоди - при нас това са пролет и есен. Когато са здрави децата давам сутрин и вечер по едно (за таткото по 2). А ако са болни давам на поразия: напр. на Дени (3г.) сутрин 2, обяд 2, слетобед 1, вечер 3...2-3 дни така докато се оправи. Но понякога не минава само с тях и си пием и "нормални" лекарства.
Ползвала съм и едно друго на Аквасорс: слънчева енргия беше май; нещо подобно на водораслите(зелената енергия), но не в капсули, а на прах.
Ако имаш други въпроси, питай  Hug

# 21
  • Мнения: 664
Тук имуностимулантите са изтеглени изцяло от пазара, смята се, че не са ефективни. Потърси добър хомеопат и започнете лечение, той може да ви препоръча и подходящи за възрастта хранителни добавки.

# 22
  • Мнения: 1 058
Защо казват, че не е хубаво да се дават имуностимулатори до 3-тата годинка.

# 23
  • BG
  • Мнения: 390
Благодаря ти, Delta, aз взех за щерката (3г.) Ескимо за деца и ще купувам и ЗЕ, както и Коластра. Ще се възползвам от любезността ти и ще те попитам едри ли са капсулите, защото щерката е капризна и незная ще иска ли да ги глътне.
Последно  Simple Smile да не би да си и дистрибутор, защото аз живея във Враца и поразпитах, но никой не е чувал за дистрибутор на Аквасорс в града.
Ако има сред мамите от форума, дистрибутор за Враца или някъде близо, да свирка  Whistling

# 24
неразбрах за колко голями деца става дума но ако могат сами да ходят ги хванете да походят по планините и после ще ви изядат ушите и няма да питате за каквито и да било лекарства.На нас едно време да не са ни давали пчелни млечица и тем подобни.Едно време сме били все на игра на вън  и сме били в движение а сега станахме по бетер американци и германци/шопари/все пред телевизори електронни игри и на масата.А дори и да са малки бебета хващате ги на ранички и катерите и ще видите как ще сияят личицата им

# 25
  • Мнения: 4 392
Хомеопатията е един от начините да се подпомогнат защитните сили на организма, за да се справя сам човек с болестите.
Също> много пресни плодове и зеленчуци, разходки на чист въздух( който и аз не знам къде да го намеря), общо закаляване...

Общи условия

Активация на акаунт