Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 688
ами, отне ми цял час, след като си тръгнахме от купона, на който се запознахме, да го убеждавам да ме заведе у тях... той много се дърпаше, милият, ама с мене на глава не се излиза, като съм си пийнала  Mr. Green

# 181
  • Мнения: 1 294
Може би месец, движихме само като приятелчета в компанията.В момента в който стана ясно и на двама ни че не можем вече да се понасяме като приятелчета и хоооп в леглото  Mr. Green

# 182
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
няколко часа и 4-5 джина Mr. Green но това само за да си легнем да спим Wink А "лягането" беше 4-5 дни по-късно след което направо си заживяхме заедно и от тогава все така Wink

# 183
  • София
  • Мнения: 2 671
не много  Wink

# 184
  • Мнения: 3 372
6 месеца Embarassed

# 185
  • София, център
  • Мнения: 3 455
десетина дни

# 186
  • Мнения: 2 673
   Сигурно месец..ако не и повече.

# 187
  • Мнения: 1 919
я да ми се посмеете малко - 3 години

# 188
  • Мнения: 6 390
я да ми се посмеете малко - 3 години
ходили сте 3.г. без секс ли  newsm78
А  колко годишни сте били  Mr. Green

# 189
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 336
Легнахме си след два месеца "ходене".
 Но трябва да се вземе предвид, че почти 40 дни от тези два месеца бях с гипсиран изцяло крак и възможностите ни за секс не бяха никак много  Mr. Green

# 190
  • Мнения: 264
2-3 месеца си ходехме целомъдрено - вечери и целувки преди раздяла. после си легнахме и след това си станахме гаджета, ама в продължение на 1год здраво го мъчех и не му се давах много много  Laughing после ме изгониха от квартирата и той ме подслони и 10 месеца по-късно бях с неговата фамилия  Laughing Laughing Laughing    bouquet

# 191
след три мисеца ухажване от негова страна се навих,но бях малко пийнала и той отказа,това окончателно ме застопори при него ...........за винаги.ееееее,аз никога не казвам завинаги ,но този път се изпуснах,вече 11год сме заедно. wavey

# 192
  • Мнения: 3 537
2 седмици

# 193
  • Мнения: 1 919
я да ми се посмеете малко - 3 години
ходили сте 3.г. без секс ли  newsm78
А  колко годишни сте били  Mr. Green
На достатъчно, но го чаках да ми предложи Crossing Arms .
Иначе сме си лягали заедно.

# 194
  • Мнения: 2 040
На второто виждане ... на първото се запознахме, после последваха 2 месеца само на смс-и и тел. разговори, без да се виждаме, че бяхме в 2 различни града и на второто виждане пътувахме за морето и като пристигнахме там и ...  отиде коньо у барата  Embarassed Laughing

Общи условия

Активация на акаунт