Отговори
# 120
  • Мнения: 678
Ами след една седмица,аз се правих на недостъпна и неможах да издържа повече.
После моите "приятелки" за да ни разделят какви ли не глупости му наговориха  #2gunfire ,а той абе не е такова момиче  Blush  и отогава внимавам със какви приятелки се събирам и какво споделям.

# 121
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами имаше ли седмица или не - непомня.  newsm78 Ама си беше бързичко - веднага щом намерихме терен. А теренът беше ... един неосветен паркинг и ние в колата  Embarassed

# 122
  • Мнения: 184
10 дни някъде newsm78

# 123
  • Мнения: 1 722
На втората ни среща ... т.е. на втория ден от започнанството ни  Embarassed.

# 124
  • Мнения: 146
 Много време му костваше докато му пусна и дори му поисках васерман за да съм сигурна, че е здрав. Под много време разбирайте наистина мнооооооооооооооооооооооооого дълго време.

# 125
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Месец

# 126
  • Мнения: 2 716
И аз съм от бързите. 3-4 дни. Или по-бързо стана. Хубавите работи така стават. И беше първият, за който не си представях, че ще се омъжа. newsm09

# 127
  • Мнения: 7 474
Месец  Laughing,  но беше по технически причини отлагането  ooooh!

# 128
  • София
  • Мнения: 3 249
И аз съм от бързите. 3-4 дни. Или по-бързо стана. Хубавите работи така стават. И беше първият, за който не си представях, че ще се омъжа. newsm09

Сега, като се замисля, и аз изобщо не го виждах като бъдещия ми мъж и баща на децата ми.  newsm78 Идваше лято, бях сама, честно казано си беше живо бройкане.  Embarassed Той пък се оказа страхотен човек! Но ми отне известно време да го разбера

# 129
Трябваше май малко повече,но 3 седмици мисля,че му дойдоха като цяла вечност.Сега се радвам за това и ни най-малко не съжалявам Joy

# 130
  • Мнения: 282
Около 2 месеца някъде Mr. Green

# 131
  • София
  • Мнения: 3 390
20 дни

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ще отговоря колко време ми беше необходимо, за да ПОИСКАМ да си "легна" с настоящия ми съпруг: на 1-ви март се запознахме, на 19-ти март се сприятелихме, на 24-ти март се целунахме и станахме гаджета, на 12-ти април правихме любов за първи път.  Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 2 407
 О, аз щях да си легна с него още на втората среща, но запазих благоприличие до 5 та.

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Първо си легнахме .. после си станахме "настоящи"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт