Митьо Пищова в "Стани богат" сега!

  • 4 433
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
Моля Ви..Знам че е всеобщ любимец тук..Гледйте го..
Обувките му били от "ламя"..И давал по 1000 автографа на ден..Тва за начало..
Моля допълвайте!

Ебати лумпена! Ай, сиктер!

# 46
  • Мнения: 78
Незнам защо , но винаги , когато го гледам изпитвам съжаление към този човек. Не мога да му се присмея за нищо . Дори си мисля , че има нужда от помощ .

# 47
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
"Имам около 2 милиона познати. "
 Joy Joy Joy

....майчицеееее

# 48
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Като стана въпрос тука за Пищова,искам да ви питам нещо.
От Вип-Брадър нали му дадоха куче.Той къде беше казал че ще го гледа? newsm78
Нещо на вилата си в арбанаси ми се чини,че говореше.
Да ама онзи ден аз и моето семейство бяхме на Арбанаси.Обикаляйки из малкото селце,разглеждахме пауни,патки.... и Ооооо небеса.В една от клетките където бяха затворени животинките и туристите ги разглеждаха видях едно куче с малки кученца покрай него.На вратата на клетката имаше табела"Кучето на Митьо Пищова от Вип-Брадър.
Горкото животинче...
Много бързо му омръзна на Митьо да се грижи за кучето си. ooooh!

# 49
  • Мнения: 6 417
Като стана въпрос тука за Пищова,искам да ви питам нещо.
От Вип-Брадър нали му дадоха куче.Той къде беше казал че ще го гледа? newsm78
Нещо на вилата си в арбанаси ми се чини,че говореше.
Да ама онзи ден аз и моето семейство бяхме на Арбанаси.Обикаляйки из малкото селце,разглеждахме пауни,патки.... и Ооооо небеса.В една от клетките където бяха затворени животинките и туристите ги разглеждаха видях едно куче с малки кученца покрай него.На вратата на клетката имаше табела"Кучето на Митьо Пищова от Вип-Брадър.
Горкото животинче...
Много бързо му омръзна на Митьо да се грижи за кучето си. ooooh!
Пищова няма вила в Арбанаси. Държеше под наем къща на бивш военен и твърдеше, че е негова. Наврял е кучето в зоопарка на приятеля си Жоро Вълев в неговия комплекс "Изворите" или "Извора", не помня точно как беше. А може би животинката е в клетка, защото има малки и само временно е там. newsm78

# 50
  • Мнения: 2 254
тоя един дебел мазнаяр ли е newsm78ако е този за който си мисля....с какво има да е толкова популярен Stop
хич няма да се очудя ,ако след някой и друг месец прочета ,че е оглавил  класация за "най-велик Sick Sick българин"-то както е тръгнало,та се не видяло #Crazy

# 51
  • Мнения: 1 558
Харесвал от 17 до 25 годишни, големи гърди, малки дупета, нямал предпочитания блондинки или брюнетки, да не са раждали, за психичното им състояние обаче нищо не каза. Че то трябва да си мнооооого луда мома, за да си легнеш с тоз българин..... #2gunfire

Мъкаааааа smile3511, не му се вписвам в критериите за хубост, пък и не съм "манекенка до 48 кила", а толкова ми се искаше да му обогатя бройката newsm45

Общи условия

Активация на акаунт