с какво почиствате лицето си вечер?

  • 2 974
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 248
Обикновено с крем за измиване (май така му казваха newsm78), след това с някакъв тоник! Peace

# 61
  • Мнения: 661
С пшеничени козметични трици, а понякога и с розова вода. Друго не ползвам

# 62
  • Мнения: 3 611

И не ти ли изсъхва  Shocked

Аз пък , ако не си сложа крем и лицето ми се опъва и спаружва като изсъхнала ябълка. (е малко преувеличавам, ама наистина така си го чувствам  Crazy)

# 63
  • Мнения: 8 917
Измиващ гел на Клиниънс с плодови киселини Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 472

И не ти ли изсъхва  Shocked

Аз пък , ако не си сложа крем и лицето ми се опъва и спаружва като изсъхнала ябълка. (е малко преувеличавам, ама наистина така си го чувствам  Crazy)

Напълно те разбирам, и аз така. Дори да го изплакна само с вода, пак след това чувствам кожата си опъната и суха.
Иначе аз всяка вечер го почиствам с тоалетно мляко, изплаквам и след това розова или маточинна вода вместо тоник. Накрая кремче.
Дали е правилно незнам, но засега този вариант ми понася добре   4470

# 65
  • София
  • Мнения: 3 679
Измиващ гел-пяна ,тоник и крем за лице-в тази последователност Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 1 621
Измиващ гел-пяна ,тоник и крем за лице-в тази последователност Grinning

Същото. Peace

# 67
  • Мнения: 569
 
 С гел-пилинг за лице на Джонсънс и след това слагам малко крем.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 654

2 в 1 тоник+мляко

# 69
  • Мнения: 33
С тоалетно мляко чистя грима,измивам с гел-пяна за лице и обтривам с тоник ,на финала нанасям нощния крем..

# 70
  • На небето
  • Мнения: 5 530
здравейте мами, да ви питам с какво почиствате лицето си вечер. Аз преди ползвах тоалетно мляко и след това слагах тоник и после крем. Сега обаче ме домързява тази цялата процедура и само го мия с гел койте не съдържа сапун и слагам крем. Как е при вас?

По същия начин. Някакъв гел за почистване на лице и крем.

# 71
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тоалетно мляко, сапун Dove, натурална розова вода и нощен крем. В този ред.  Wink
По принцип съм с мазна и проблемна кожа и отделям голямо внимание на почистването.

Общи условия

Активация на акаунт