Открили ли сте своето призвание/мисия/талант?

  • 3 995
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Много ви благодаря момичета, много ми харесва, че темата върви, така да се каже...Не забравяйте обаче да споделяте подробности, както са направели Лени, Летяща крава и някои други... Не ми се иска темата да се отнася в разсъждения за по принцип, ако не ви се струва като ровичкане в личното пространство - моля, споделете конкретности! доста от вас не казват с какво точно се занимават... Ама имаме доста художнички май а? Летяща, ти ме застреля с тоя далекопровод ли беше, кво беше..Бъзикаш ли се или си сериозна? Мъжко момиче значи...     bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 4 966
Жана,страхотни са творбите ти!!!!
Имаш ли още работи,да разгледаме?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 164
Все още не съм, а дали изобщо ще стане някога...  Rolling Eyes Проблемът е, че много бързо ми омръзва всичко, с което се захвана. Вечно търся, вечно съм неудовлетворена... Може би още не съм открила нещото, което наистина да ми харесва.
В професионален аспект досега винаги съм правила компроси със себе си, но за съжаление обстоятелствата са го налагали  Close
Винаги съм се възхищавала на хората, които знаят какво искат и го вършат с любов   bouquet

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Жана,страхотни са творбите ти!!!!
Имаш ли още работи,да разгледаме?
Мерси за похвалите! Може да кача някои неща от сегашната ми работа, но трябва да ги изровя. Рисувам и дигитален портрет на бебка, но все нямам време да го завърша Embarassed
 Като ги сложа ще напиша....А сега започвам и декорацията за детската стая-ако стане добре ще споделя също Wink Обещавам! Heart Eyes
 А иначе и аз се възхищавам на доста жени тук-Малена и компания Wink например.... Heart Eyes
 Жалко, че нямам никакво време-с ходенето на работа и ученето едновременно. А си нямам и никакви помощници /освен нашия татко, разбира се Heart Eyes/. Така, че и домакинската работа мен чака...Знам, че винаги се намира време, но все пак...май се оправдах нещо Laughing

# 34
  • Мнения: 2 070
Malenna, много ми хареса дневникът на малката, дори от него се вижда, че имаш усет... А тя е мн сладка... Аз имам страхотни снимки на Яна, подходящи за нещо такова, ако имах пари бих си платила някой да ми направи подобни неща..Имам приятели, които са мн добри, но не ми се иска да ги занимавам, засега си избирам любимите снимки и ги слагам в албумче, пък като остане време ще ги направи някой...

# 35
  • Мнения: 769
Призванието ми - ами не съм си го открила Sad Sad... ходя на работа за пари и за да се чувствам полезна... не ми е лоша работата но не е нищо особено..
Лутам се от години и не успявам да открия нещо, в което да съм добра.. завърших езикова гимназия, после станах инженер (къде ми е бил aкъла не знам), после пак с езици се занимавам - нещо като преводач го играя....
Нещото, което ще ми остане мечта е фотографията... еми снимам си от 10 години, но не създавам 'фотография'.. от време на време имам някоя успешна снимка... но да е 1 от 100.. самокритична съм... не съм доволна от себе си, все ми се ще да намеря амплоато си... Добронамерено завиждам на хората-творци.. Иска ми се да имам талант за рисуване/дизайн/интериор.. ама на - нямам...  Не се оплаквам от живота си, оптимистка съм и жинерадостна, но ми се ще да се реализирам в нещо, заради самата мен, не заради кариерата с главно К.
п.п. Дано поне скоро се сдобия с малко човече Praynig Praynig...

# 36
  • Мнения: 27 524
Да, но не съм се реализирала до нивото, до което ми се иска.

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Открила съм призванието си, мисия и талант.
Ето, това съм аз: http://liternet.bg/publish3/iuspiridonova/index.html, но това е остаряла информация, порасна ми работата последната година.  Laughing
Занимавам се и с илюстрация, но там съм аматьор. След Жана не смея да се ударя в гърдите.  Laughing Отскоро си имам и таблет и само дебна малко временце, да се раздраскам.

# 38
  • Sf
  • Мнения: 808
Открила съм това, с което бих искала да се занимавам... Но всичко е само на любителска основа, на която вие всички бяхте свидетели.

Бих искала и да пиша, но нямам време...

Но също така обичам много да организирам събития, да разрешавам проблеми от ежедневно естество и да намирам изход от заплетени ситуации и професията ми го позволява в много широк спектър, което ме радва.

Като студентка си помагах с преподаване, сега също, когато имам време и това също много ме радва - да споделям знанията си и да виждам нагледно как хората развиват своите благодарение на взаимните ни усилия!

# 39
  • Мнения: 1 418
Открила съм призванието си, мисия и талант.
Ето, това съм аз: http://liternet.bg/publish3/iuspiridonova/index.html, но това е остаряла информация, порасна ми работата последната година.  Laughing
Занимавам се и с илюстрация, но там съм аматьор. След Жана не смея да се ударя в гърдите.  Laughing Отскоро си имам и таблет и само дебна малко временце, да се раздраскам.

Малко спам...Много си готина.С тия караконджули,дето ги слагаш се опитвах да си те представя. Laughing

# 40
  • Мнения: 8 505
О,да!
А конкретно какво правя в момента-мъча се да получа правоспособност да се занимавам с призванието си.

# 41
  • Мнения: 1 072
......... Летяща, ти ме застреля с тоя далекопровод ли беше, кво беше..Бъзикаш ли се или си сериозна? Мъжко момиче значи...     bouquet

  Абсолютно сериозна съм. Няма да ви обяснявам сложната електроенергийна система на страната, но токът, дето се излива от  вашите контакти, не се произвежда във вашата стена, а малко по-далече.  Grinning Mr. Green
   И разбрах подмятането ти за мъжко момиче, утре като ми остане време, ще се обръсна.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
За съжаление доста късно открих къде ми е призванието- най-голямото от всичките Sad

Обожавам да пея, а ми е мъчно, че не се усетих когато трябваше(преди 5-6 години) и не кандидатствах в музикална академия, а записах икономика. Не че икономиката не ми е интересна, но душата ми се разтапя от музиката, а не се занимавам с това Cry

# 43
  • Мнения: 6 039
Malenna, много ми хареса дневникът на малката, дори от него се вижда, че имаш усет... А тя е мн сладка... Аз имам страхотни снимки на Яна, подходящи за нещо такова, ако имах пари бих си платила някой да ми направи подобни неща..Имам приятели, които са мн добри, но не ми се иска да ги занимавам, засега си избирам любимите снимки и ги слагам в албумче, пък като остане време ще ги направи някой...


Какви пари, ти пък....
дай си любимите снимки и ще ги наредя в рамки.

# 44
  • Мнения: 6 039
Жана /bg_paint/,

ти си престъпно талантлива. просто съм възхитена. не само бих платила за такъв портрет на Малена, ами ще те гоня до дупка, докато ми обещаеш че ще намериш време и желание да й направиш.
Моля тееееееееееееееееееееееееее. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Раздвам се, че скоро ще станем колежки. Ако мога с нещо да ти помогна на този етап?

Общи условия

Активация на акаунт