Забраниха на прекалено слаби манекенки да дефилират

  • 2 737
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 38 529
Къде ги видеха тея слаби Испанки тея Испанци..  newsm78

Е и аз това се питам. Като знам какви кюфтета ходят по улиците.

# 31
  • Мнения: 2 584
анорексията се лекува много трудно, преди няколко години една позната се занимаваше с такива момиче, не можете да си представите колко беше щастлива когато едното момиче се снима, те толкова много се мразат че не искат да се гледат в огледалото какво остава за снимки, моля се само моята дъщеря да не реши да им подражава Praynig

# 32
  • Варна
  • Мнения: 472
Според мен такива изисквания трябва да има за всички манекенки.
Бях гледала един филм, където балерините ги теглеха задължително и ако някоя е под нужните килограми я спираха от участия.

Ужасно е как постоянно се натяква на младите, че трябва да са супер слаби за да са красиви  ooooh!

# 33
  • Мнения: 6 167
да бе, забранили
забранили на някакво световно неизвестно ревю,
в испания, която не знам какво означава на картата
на модата. и направили новина.
анорексиите ще продължат да се разхождат.
споко.

# 34
  • Мнения: 4 212
 Mr. Green vse kompetentni po modata

# 35
  • Мнения: 282
Най-после-то време беше Mr. Green

# 36
  • Мнения: 677
За кво "време" говорите бе?!Нищо не ви разбирам..
Спонсора е бил сигурно някоя колбасарска компания..
Модата в модата,освен тва,не се диктува в Испания..
ma ti si moden spec bre! Modata se diktuva  I ot Ispniq, kolkoto i da ne ti se vqrva. New York, London, Milano , MAdrid i Barcelona.  Tva da ne ti e Balgaria, sponsor bil kolbasarska kompaniq, Laughing izbi ribata  Mr. Green Laughing
Признай че живееш в Испания  Twisted Evil
А и не е само "New York, London, Milano , MAdrid i Barcelona"пълният списък с модните столици..По твоята логика мога да го продължа-  New York, London, Milano , MAdrid , Barcelona,Simitli,Susurlevo,Dolna djumaia i Mugliava pоliana!

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Истината са фотомоделите, те изглеждат добре, съгласете се, че една манекенка за фотомодел не става. Мноого рядко и то не тези скелетообразните.

# 38
  • Мнения: 677
Е съгласен съм..А за Анна Фалки дваждъш повече съм съгласен  Twisted Evil

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За кво "време" говорите бе?!Нищо не ви разбирам..
Спонсора е бил сигурно някоя колбасарска компания..
Модата в модата,освен тва,не се диктува в Испания..
ma ti si moden spec bre! Modata se diktuva  I ot Ispniq, kolkoto i da ne ti se vqrva. New York, London, Milano , MAdrid i Barcelona.  Tva da ne ti e Balgaria, sponsor bil kolbasarska kompaniq, Laughing izbi ribata  Mr. Green Laughing
Признай че живееш в Испания  Twisted Evil
А и не е само "New York, London, Milano , MAdrid i Barcelona"пълният списък с модните столици..По твоята логика мога да го продължа-  New York, London, Milano , MAdrid , Barcelona,Simitli,Susurlevo,Dolna djumaia i Mugliava pоliana!
Мадрид и Барселона май са изместили Париж, като гледам.
Но да внимават, че Сусурлево вече им диша в модните вратове.  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 1 616
И аз се съмнявам, че кльощавите манекенки скоро ще бъдат детронирани. Харесва ни ли не, факт е, че именно свръхслабите с анемичен вид момичета са търсени за ревютата по света. Може би затова сочните нашенки не се котират много в чужбина (е, има и изключения). Всъщност критериите се менят с времето - през деветдесетте доста актуални бяха крещящо женствените манекенки, но дори и тогава дръгливата Кейт Мос доби голяма известност. А доколкото помня, Карл Лагерфелд се опита да наложи Стела Тенът вместо Клаудия Шифър. Е, тогава не успя, но пък тенденцията продължи и ето - днес по подиумите се разхождат високи и слаботелесни момичета.

# 41
  • Мнения: 146
Време беше някой да помисли и за здравето на тези недохранени момичета, някой приличат на гладните деца в Африка, срамота.  Толкова много момичета им подражават, че си докарват анорексия. Приветствам тази идея и я подкрепям.

# 42
  • Мнения: 14 654
чудесно! забранили са на кльощавите манекенки да дефилират, може би е време да забранят и на прекалено високите, защото повечето обикновени девойки са по-дребни и ще страдат заради десетината сантиметра, които не им достигат...
най-добре ще бъде ако манекенките се подбират така, че да са неугледни и като ги виждаме да се успокояваме, че сме по-красиви (макар и леко дебелки) и да няма тъгуващи тинейджърки, опитващи се да подражават на тяхното прелестно съвършенство

анорексия не се хваща от гледане на клощави жени, това е психическо състояние, до което могат да те доведат хиляди причини. едно момиче, болно от анорексия разказваше как се отвращавало от дъвчещите хора и спряло да яде

# 43
  • Мнения: 677
Тенкю Раде!Къде ходиш до сега бе?!

# 44
  • Мнения: 6 417
Тенкю Раде!Къде ходиш до сега бе?!

Сигурно по мъже newsm78

Общи условия

Активация на акаунт