какво е мнението ви за пелените?

  • 1 159
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Ползвам само Памперс и съм много доволна  coolcool

# 16
Памперси, памперси и пак памперси! Naughty

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
До навършване на 2 месечна възраст го гледах с пелени (като тези, с които едно време са повивали бебетата) - никога не ми е тежало пране, сушене, гладене Naughty.
Спестих си много пари.
Слагах памперси само нощем, но той се изрина (от Либеро) много жестоко над пишката и забравих за всякакъв вид памперси. След като му мина започнах с памперси - той бе вече на 3 месеца.

# 18
  • Мнения: 6 164
 Не бих ползвала такива Stop, защо иначе са измислени пелените за еднократна - да ти е по-лесно: слагаш и хвърляш! Peace

# 19
  • Мнения: 35 968
предпочитам памперси

# 20
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз предпочитам еднократните, въпреки че новите пелени за еднократна употреба са основно за опазване на околната среда, еднократните не се разграждат и замърсяват, но не бих искала да се занимавам с още доста гладене, повече от нужното (прането е лесно, в пералнята, ама гладенето ... )

# 21
  • Мнения: 1 353
Ползвам за еднократна употреба.

# 22
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Гледай по-лесното и удобното - ПАМПЕРСИ !!!

# 23
  • Мнения: 1 117
Ползвах памперси  Peace Живот и здраве на зима пак тях ще ползвам Simple Smile
Пелени ползвах само като постеля Wink

# 24
  • Мнения: 870
Памперси  Peace

# 25
  • Мнения: 121
Една моя приятелка ще ражда тук в Германия и беше на курс за бъдещи майки. Акушерката, която го води, е казала, че според някакви нови проучвания било по-добре да се ползват пелени (не тези от едно време), на които отгоре се слагало някаква кърпичка (която заедно със съдържанието си после се изхвърля), за да не се цапа самата пелена. Най-важната причина била, че памперса много добре попива и бебунчо не усеща кога какво прави и много трудно се приучавал после на гърне. Но и тя е решила да използва памперс, поради многото занимавка с пране и т.н. Но кое наистина е най-добре?? За майките-определено памперса Simple Smile А за бебунчо?? Може би първите месеци памперси, а като дойде време да се приучава детето на гърне - пелени...

# 26
  • Мнения: 903
Аз предпочитам памперсите.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Бих ползвала пелени за многократна употреба, обаче имат една цена Money Говоря за Бамбино Мио.

# 28
  • Мнения: 8 917
Отзивите, които получих за пелените за многократна употреба не ми харесаха. Отново сме си с еднократни пеленки - гащички Peace

Общи условия

Активация на акаунт