Обичам да си пийвам. Обесете ме. : )

  • 8 631
  • 189
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 072
Мога да пия от сутринта, от мъка, водка, вино, със и без умисъл, с удоволствие.

   Само да обясня, че това от сутринта беше препратка към този виц:

Някой пият от мъка, някой от радост, други от сутринта.

Един вид намигване и провокацийка, която вие усетихте.

# 181
  • Мнения: 25
I feel good
водка с вермут... newsm44

# 182
  • Мнения: 4 733
Колкото по-твърд е алкохола, толкова повече го обичам Mr. Green
Виж с джина сме скарани, че като го прибера на топло в мен и не след дълго иска да се връща обратно Whistling

# 183
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
"Душата на не пиещия е изсушена и свита, и под непорочната му поза на трезвеник се крият анонимни и отвратителни постъпки!"
                                                                                                                             Стайнбек

 
Обичам ментичка със спрайт в горещи летни нощи,
обичам шампанско щедро разливащо благодатна пяна в новогодишна нощ.
Обичам чай с ром на тиха маса със скъп приятел.
Обичам греяна ракия сладка и гореща като лято в студена зимна нощ.
Обичам вино червено и тежко съхранило в душата си историята, спомени.
Обичам водка с доматен, портокалов или боровинков сок сред приятели край морето.
Обичам бира студена и пенлива по всяко време.
Обичам и да се оливам! Mr. Green

И за да не остана недоразбрана :

Ракия и бира и водка и ром
пиеме всичко дай одеколон!
         Хиподил

И няма да дам да ме обесят, пък!



# 184
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При всичкото ми чувство за хумор, 3 пъти НЕ на алкохола  Naughty. Във всякаква разновидност, концентрация и количество.

Не е това начина  Stop за блясък в очите и настроение по всяко време. Не, не и не. Туй от мен.  Sunglasses

# 185
  • Мнения: 521
Това е избора, който си направила за себе си. Жалко.
Аз не обичам да пия и не обичам да гледам пиещи, развеселени, високо говорещи, с помътени погледи. Направо изпитвам отвращение към тях. По малко по много - все ми е кофти да гледам. За това и не обичам празниците и големите събирания - всеки пие, та се къса... а аз като в небрано лозе.
Когато и аз, за да не се деля, посегна към чашата с алкохола, ме хваща бързо и не мога и мен си да трая.

Много пъти ми се е искало толкова точно да опиша чувствата си към алкохола и пиещите!  Браво Ню!!! Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 25 613
Когато и аз, за да не се деля, посегна към чашата с алкохола, ме хваща бързо и не мога и мен си да трая.

Много пъти ми се е искало толкова точно да опиша чувствата си към алкохола и пиещите!  Браво Ню!!! Heart Eyes

Е, добре де, ама ние какво сме ви виновни, че не знаете как да пиете и бързо ви хваща?  newsm78
И аз не мога да понасям бързо напиващи се, ама си трая...  Whistling

# 187
  • Мнения: 193
 Пийвам си редовно! И страшно ми харесва! През летните горещини се спирах твърдо на джин с тоник или мастичка с кристали, но вече ще минавам на по-сгряващи напитки! Например ракия със салатата вечер или водка с доматен сок! Когато е много студено ми харесва да пия чисто уиски пред камината-направо се размазвам от кеф! Sunglasses

# 188
  • Мнения: 1 462
Решили как-то Петька с Василием Иванычем выпить. А водка закончилась. Ну решили они попробовать ракетное топливо. На утро Петька просыпается, звонит телефон.
- Алло, Петька, это Василий Иванович? Ты в туалет с утра ходил?
- Нет еще, а что?
- Ну и не ходи, я тебе из Токио по мобильному звоню.

# 189
  • Мнения: 809
Обичам!
Обичам да си сипя чаша бяло вино вечер и да го пия така, сякаш правя любов. На малки глътки, постепенно.
Обичам чаша червено вино в студена зимна вечер, завита с одеяло, да събирам капките му от устните на любимия човек.
Обичам да седна с приятелка и да си поръчаме по коктейл и да ние хубаво, защото сме заедно, питието да искри шарено и да дава на минутите по бавна крачка.
Когато съм тъжна, ядосана, водката с доматен сок, на терасата, с цигара, връща ме на земята.


Така си го написала, че няма да издържа. Отивам да си сипя едно. Наздраве!  Wine Glass

Общи условия

Активация на акаунт