Как бихте реагирали ако заподозрете че мъжа ви кръшка

  • 3 913
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 877
Бих станала нервна и несигурна. Ще ми се повиши вниманието, ще се чувствам излъгана и смешна.
Но, не бих тръгнала да го разпитвам и дебна, да му нервнича и искам обяснения.
Ще тръгна на тае-бо или ще тичам в парка, докато изпусна парата. Ще отида на фризьор, козметик.
Не бих пила кафе и споделяла с приятелки.
Ще направя всичко възможно да отдем някъде двамата. По принцип нищо не е фатално, да знаеш.   bouquet

Въпрос на светоусещане - за мен е определено многооо сериозно и таебо-то не би ме успокоило.

Прочетох мненията по-горе. Всяка жена смята, че познава мъжа си и ако той кръшка и тя го пита ( кратко и ясно ) и той ще и отговори ( ще и признае или ще отрече ). За мен това е доста наивно. Laughing

Няма нищо по-нормално от това една жена да познава мъжа си (в противен случай годините брак са били безсмислени). А понякога кратък и ясен въпрос действа изненадващо и предизвиква искрен отговор  Whistling.

# 31
  • Мнения: 235
Ами питай ако държиш да знаеш.Ама после да не съжаляваш че си попитала , то няма и гаранция че ще ти отговори честно де.Дори е по вероятно да те излъже.
Аз лично бих искала да говорим за това ако виждам че това застрашава брака ни , иначе не - като му се е паднало да ходи

# 32
  • Мнения: 1 492
Само подозираш или си сигурна?
Да, попитай в прав текст, но не съм сигурна, че ще каже - Да, изневерих ти.
Първо помисли, ако отговора е Да, как ще реагираш ти. Бъди подготвена, защото ако е вярно, то рано или късно ще излезе на яве.

# 33
  • Мнения: 765
Прочетох мненията по-горе. Всяка жена смята, че познава мъжа си и ако той кръшка и тя го пита ( кратко и ясно ) и той ще и отговори ( ще и признае или ще отрече ). За мен това е доста наивно. Laughing
Ммм...не е наивно . Проверила съм го . Получавала съм откровени отговори и не задължително такива , които ще ми се харесат . Всеки сам си прави избора и си плаща цената . Въпрос на ниво е .

# 34
  • Мнения: 8 917
Обхванали са ме едни съмнения,чак вече място не си намирам.Вие как бихте се държали в такъв случай.
Честно казано - не знам Rolling Eyes Но и не си го пожелавам да науча.

# 35
  • Мнения: 1 047
Аз лично в началото ще се забавлявам с усилията да ме лъже и ще му подмятам това онова, после вероятно ще го попитам и ако ме излъже ще намеря начин да го изловя.....................е тогава жална му майка вече.
Първо - че ми кръшка; Второ - че ме прави на малоумна и Трето - че ме е излъгал когато съм го попитала.
Не съм жена,но и аз така. Peace

# 36
  • Мнения: 1 722
Гледади ли сте едно предаване по реалити - за мъже, дето изневеряват... е, нито един не си беше признал като го беше попитала жена му преди да повика детективите !!!
Сигурно има и такива честни, но моят със сигурност няма да си признае, дори ми го е казвал.
Въпреки това не знам защо, но му вярвам като ми казва, че досега не ми е изневерявал.
И все пак - ако го заподозря, вероятно ще плача насаме, ще се изнервя, може би ще се опитам да разбера дали е истина и ако е: 2 варианта
1) връщам му го
2) напускам го
зависи от обсоятелствата

# 37
  • Мнения: 2 723
Малко офф, ама видях нещо, което не отговаря на истината

Та това предаване по reality се нарича cheaters и изобщо не е задължително този който кръшка да е мъж... Със същата сила кръшкат и женичките...

# 38
  • Мнения: 1 722
Малко офф, ама видях нещо, което не отговаря на истината

Та това предаване по reality се нарича cheaters и изобщо не е задължително този който кръшка да е мъж... Със същата сила кръшкат и женичките...

Може  Peace.
Мисълта ми беше, че жените, които се съмняваха, бяха питали мъжете си и отговорите, които бяха получавали очевидно не отговаряха на истината /а аз съм гледала само 2-3- предавания и само мъже имаше/

# 39
  • Мнения: 2 723
Между впрочем наемането на частен детектив е също едно от възможните решения на такъв проблем... не по телевизията, да ти види цял свят резила, айде нема нужда... Скоро си говорихме с една позната по темата за детективите, знам ли... Май е малко унизително...

# 40
  • Мнения: 1 455
Аз лично съм сигурна,че ако моя ми изневери и да го питам никога не би си признал.Но си мисля,че проблема е негов и той трябва да се тормози ако ти изневерява,а не ти! Успех  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 047
            ...: 2 варианта
1) връщам му го
2) напускам го
зависи от обсоятелствата
Първия вариант не решава проблема.А започнете ли да си правите напук пиши го минало.
А втория вариант не е толкова лесен,колкото изглежда.

# 42
  • Мнения: 61
Ами като е решил да кръшка - да си кръшка -нищо не е в състояние да го спре.  Проблема си е негов. На моя съм му казала- Ако ти се кръшка - кръшкай ,но внимавай да не ми донесеш нещо ,защото тогава - не отговарям за последствията. На този етап мисля ,че не го е направил. Дано и не го направи.

# 43
  • Мнения: 490
Прочетох мненията по-горе. Всяка жена смята, че познава мъжа си и ако той кръшка и тя го пита ( кратко и ясно ) и той ще и отговори ( ще и признае или ще отрече ). За мен това е доста наивно. Laughing


Не знаеш колко си права  Wink
Аз питах в прав текст -ама не ми се отговори направо , и аз смятах ,че го познавам , но не би  Sick

А пък колко се бие в гърдите ,че е честен с мен!  А когато лъжата стане явна ,оправданието е - за да не те нараня ....!!!!

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зависи от конкретния човек, от конкретния брак и взаимотношения. Ничий съвет няма да ти помогне, за съжаление.
Моят мъж не е по авантюрите и ако има друга жена, то ще означава, че вече не ме обича. От тук нататък, каквото и да правя, няма да има значение. Най-добре е да се оттегля с достойнство.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт