Има ли билки за подсилване на репродуктивната система?

  • 31 051
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 734
Споделете по-подробно, какво е това Himalaya, какви са тези добавки? Хапчета ли са, сироп ли е? Какво представлява и как действа? Лекар ли го предписва или все едно са витамини? Кой ви е препоръчал да се приема? На мен нищо не ми говори, а вече втори човек цитира това име... newsm78

# 46
  • Мнения: 249
Ами това са хранителни добавки. На нас ни ги препоръчаха приятели, на които са им помогнали. Аз намерих инфо за тях в този сайт,  има ги по аптеките. Това е което мога да дам като инфо

# 47
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, незнам дали е точното място за моята препоръка  newsm78 за всички, newsm10 който са отчаяни и от дълго време се опитват да имат бебе. Ние се опитвахме близо година но след комбинация от билки чудото се случи макар и за кратко. Аз бях настроена песимистично относно лечението чрез (фитотерапия) но благодарение на тях забременях макар и за кратко. Веднага препоръчах билките на моя колежка, която  след като приключи курса се похвали че е бременна а при нея също от доста време  не се получаваше. За това споделям с вас рецептата и пожелавам успех на всички. Сигурна съм, че ще се похвалите със положителни резултати скоро.   Grinning Прилагам рецептата.
1.Околно цвете  турта – 200 гр.
2. Орлови нокти – 200  гр.
3. Невен – 200 гр.
4. Цариче – 200 гр.
5. Ранен лист – 200 гр.
6. Жълт кантарион – 200 гр.
7. Бял равнец – 200 гр.
8. Лист от индреше – 200 гр.

Две шепи от всички билки в литър вода ври 5 мин.
15 мин.се кисне  - пие се 30 мин. преди хранене 3 пъти на ден.
По 100 гр. – 40 дни.
Пие се от двамата партньори.

# 48
  • Мнения: 81
antoni, наистина много добра комбинация. 
Само че тези билки нямат отношение към мъжкия фактор. Мъжете могат да ги пият заедно с вас по-скоро от солидарност Mr. Green.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Абсолютно съм съгласна с Гери.Не пийте билки на своя глава.И не смятам ,че при запушвания на тръбите и сраствания тези билки помагат.

# 50
  • Мнения: 7 112
аха, да реша тази тема ми е прекалено позната, и взех че видях датата на публикуването й. Дамата, която пита двама анонимни потребители две години след като са маркирали темата едва ли ще дочака отговор от тях.  Grinning Но поне получи адекватни съвети.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
аха, да реша тази тема ми е прекалено позната, и взех че видях датата на публикуването й. Дамата, която пита двама анонимни потребители две години след като са маркирали темата едва ли ще дочака отговор от тях.  Grinning Но поне получи адекватни съвети.
Ахахаха права си Ронке Heart Eyes
Но ще оставя темата...може да е интересна за някои нови потребители.
Тя направо е потънала в прахоляка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт