А ДНЕС ИЗВЕЖДАХТЕ ЛИ СИ ДЕЦАТА 21.12?

  • 1 564
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 517
Мдаа, на балкона Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 794
току що се прибрахме.бяхме повече от 40 мин. на вън.Приказноио време е

# 17
  • Мнения: 260
да с ръкавици и космонавт разровихме уж колата /много се кефи ,аз я нося и с с четката махам сняг:)а тя се хили/
беше неповече от 1/2 час
бузите и носа и почервеняха и се прибрахме:)

# 18
  • Мнения: 421
И днес бяхме навън-до нас в двора на училището.Малката много се кефи,когато я замервам със снежни топки-лекичко разбира се.....

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 823
И ние бяхме допреди малко навън,също в двора на училището да нас,само  ,че тъй като още дудата не може да ходи я държах за ръчичката и така се разходихме,за окло15-20мин.Въпреки,че вали,беше много приятно Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 190
Как няма да излезем - нали ще ни пишат отсъствие в градинката Grinning  Grinning  Grinning !
Обикалях около час. После бебка си доспа, както всеки ден, на балкона. Та направи два час и половина общо навън.
Малко е болничка от четвъртък насам - някакъв вирус донесе баткото, с хрема и кашлица - но навън се чувства много добре и не съм спирала да я извеждам.

# 21
  • Мнения: 3 146
Да, съчетахме разходка в парка с детската кухня .За съжаление уж бяхме с гадже , а той заспа в колата и си остана там през цялата разходка.

# 22
  • Мнения: 3 153
Бяхме два часа навън-на него му беше гот, щото спа блажено и не мръдна, но мамка му (в мое лице) се прибра на шушулка!

# 23
  • Мнения: 5 468
Как оставяте децата си да спят в тоя студ на терасата? То да излезеш и вървиш - да, ама да спиш на балкона Rolling Eyes...

# 24
  • Мнения: 3 153
Цитат на: new*
Как оставяте децата си да спят в тоя студ на терасата? То да излезеш и вървиш - да, ама да спиш на балкона Rolling Eyes...


Аз не го оставям на терасата, но си мисля, че няма някаква особена разлика-за бебоците си е все тая, и в двата случая не извършават нищо различно-просто спят! За нас има разлика, защото ходейки се сгряваш, а ако виснеш на терасата на едно място ще се окостиш!

# 25
Да, Close-mas:  бяхме на кондултация и след това малко на разходка. Голяма радост падна!

# 26
  • Мнения: 516
Ние също от няколко дни практикуваме
спане на терасата Simple Smile
С мъжът ми се редуваме,кой да стои на балкона,
бутаме коли4ката назат-напред и бебо заспива,
мисли си,4е е на разходка и е много доволен-
след един 4ас,го прибираме в хола и го
оставяме да си доспи на разтворени врати и прозорци-
ако не излезем или ако не го измамим с "разходката" на
терасата,ни разказава игрите Twisted Evil
Затова,колкото и да е студено-ние сме всеки ден, поне за 4ас на разходка!

Общи условия

Активация на акаунт