Професионални серии за коса 142

  • 37 834
  • 801
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 666
Брия ти наистина изкупи света последната седмица Grinning
Олаплекс 6 има ли термозащита?

# 781
  • Мнения: 316
За нови растежи, от всичкон пробвано само серумът на GG имаше ефект. Преди години 3 месеца ползвах ежедневно на Керастас Денисифик ампулите и също имах нови растежи.

# 782
  • Мнения: 438
Да ви споделя днес се измих с Олиосета с лен, после сложих ампула Олиосета и накрая финиш Олиосета с лен. Е много добре. Подредена, жива и с ужасно много блясък! Ама много! Не знам от Олиосетата ли е.. не знам дали Парлукса и четката ОГ имат пръст в цялата история, ама много и се зарадвах на тази коса днес.
Меча сподели какво е Парликса и четката ОГ ? И аз дс си купя ♥
Bria, леле майчице! Напомняш ми на мен като започвах да четата темата. Пишех в вдна тетрадка, едни схеми бяха, едни записки... и навъртях хилядарка за няколко месеца само в Златна рибка и Нотино.
Парлукс е сешоар. Моят специално е Алион. Много харесван и следен е в групата. Много момичета чакат промоцийка да падне от някъде. И аз чаках, ама Дядо Коледа дойде по-рано при мен. Тъй че ако го фиксираш някъде, пиши, всички ще ти се зарадват Simple Smile

Оливия Гардън ми е кръглата четка за коса. Ползвам я за изправяне и издухване. Моята е най-големият размер -80. Също много харесвана марка.


Искам да питам хората, които ползват Парлукс. Силен ли е? На мен хич не ми се струва толкова силен, колкото ме предупреждаваха. Старият ми Филипс е доста по-силен, направо ми изгаряше косата. Не ме разбирайте погрешно- суши бързо и не ми изгаря косата, което е мега плюс, ама като са ме предупреждавали и сега ми стои една чуденка. Освен това малкият концентратор на Парлукс не е толкова тънък. Някой може ли да измери неговия. Първи Парлукс ми е и не знам дали има ментета и искам да сравня с някой друг.

# 783
  • Мнения: 1 221
Благодаря момичета ♥Нищо лошо няма човек да си угажда 😄🤷♀

# 784
  • Мнения: X
Bria, даже е препоръчително 😉 Един живот живеем, трябва да си угаждаме когато можем 😊
За парлукса, мноого исках и аз и си взех 385 light, не е лош но нищо кой знае какво. Имам и remington keratin направо са ми сходни, само парлукса ми е по-удобен на ръката, по-лек е. На шефката ми й подариха дайсън , той е интересен, но пък за тези пари... Ако можех да си го позволя обаче сигурно бих го взела 😊

Последна редакция: нд, 06 дек 2020, 13:16 от Анонимен

# 785
  • Мнения: 421
Ами аз малко се разочаровах ,да мощен е суши бързо ,но доста тежък, предишния ми беше на ремингтон,а и след като пробвах въртящата четка на свеки, еми тежичък ,моя мъж много ми се смееше ,защото няма как да е мощен ,а да е лек казва той.
А аз пак се чудя ,преди седмица си боядисах косата ,обаче краищата не са хич добре ,хем експлозии и пречупване ,хем цъфтеж видях ,а ноември я подстригвах , чудя се колорплекс ,клетката майка ,ампула ли ,искам нещо да запечата докато мине време да поотрасне ,и после да режа пак ,благодаря предварително.

# 786
  • Мнения: 768
Момичета, какво мислите за сухия шампоан на Мароканойл? Гледам в Арлен го има в комплект с масло за руса коса, а до сега не съм пробвала нищо на марката...

# 787
  • София
  • Мнения: 1 755

Искам да питам хората, които ползват Парлукс. Силен ли е? На мен хич не ми се струва толкова силен, колкото ме предупреждаваха. Старият ми Филипс е доста по-силен, направо ми изгаряше косата. Не ме разбирайте погрешно- суши бързо и не ми изгаря косата, което е мега плюс, ама като са ме предупреждавали и сега ми стои една чуденка. Освен това малкият концентратор на Парлукс не е толкова тънък. Някой може ли да измери неговия. Първи Парлукс ми е и не знам дали има ментета и искам да сравня с някой друг.

Аз имам Parlux light 385.
Концентратира не е от най-тънките също.
Като казваш силвн имаш оредвид топъл ли?
Понеже според мен Parlux е силен, просто струята не е толкова гореща което е плюс де.
Аз за съжаление съм с две леви ръце и го ползвам само за сушене и даже май ми изтощава косата бих казала

# 788
  • Мнения: 31 382
Толкова е силен, че оплределено изтощава косата. Аз винаги ползвам термозащита, понеже се суша на най-силната температура. Фризьорката ми се кара и не ми разрешава, но аз съм инат.

# 789
  • Мнения: 438
Melisande, да. Мислех си, че силен значи да е горещ. Но този не ми нагрява косата. И определено после мога да махна концентратора с ръка, а това с Филипса няма как да се случи - направо ми изгаря ръката. Но целта ми беше да разбера дали и при другите е така. Аз съм доволна определено, просто исках сравнение.

# 790
  • Мнения: 3 420
Хора, пуснете нова тема!!!

# 791
  • Мнения: 1 666
Брасти. Бг има безплатна доставка днес.

# 792
  • Мнения: 1 221
Момичета поръчах и тези две серии

# 793
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
Bria, ти по-скъп сайт не можа ли да намериш? В lookfantastic са в пъти по-изгодни. Всеки сам си решава, но е хубаво, като поискаме съвет и да се вслушваме. 🤗

# 794
  • Мнения: 3 640
Бриа,
Нито ми е работа, нито аз ти давам пари за тия поръчки, но ще си позволя да ти дам един (непоискан) съвет.

Не е важно колко продукти имаш и на какви марки/цени, а как действат на косата ти и как се сработват помежду си. Когато попаднах в темата и аз потроших торба пари в ЗР и другите подобни сайтове, но се оказах с неща, които нито можех да комбинирам, нито се сработваха с косата ми.

Към днешна дата НЕ експериментирам. Не купувам нови шампоани (използвам три, които ги познавам), а само маски, които са ми интересни и знам, че ще ми харесат и/или сработят с тези три налични шампоана. Сега косата ми изглежда по-добре, защото има контрол. Преди всеки ден с нови неща се миех, грешни комбинации, грешна последователност и косата не беше добре в дългосрочен план.

Поздрави и успех!
А.

Общи условия

Активация на акаунт