Къде за първи път си легнахте

  • 8 436
  • 199
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Проблем с терена не е съществувал никога - аз живеех сама, той също. Първият ни път беше на мой терен... Grinning

# 31
  • Мнения: 6 167
В неговата квартира.Беше ме прегърнал и гледахме филм легнали на леглото и аз се обърнах да му кажа,че колана му ми убива.Пък то не бил колана... Embarassed

 smile3532

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 281
Embarassed  ooooh! Тая кола ако можеше да говори...  Wink
  newsm10 И ние там! Под Аспаруховия мост във Варна  Laughing Беше нощ (както се досещате) и след като "сменихме позата" нещо силно ми блесна в очите. Аз се възмущавам- кой я светна тая лампа! Close
Моя си падна от смях, защото това било.... луната  Joy

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Embarassed  ooooh! Тая кола ако можеше да говори...  Wink
  newsm10 И ние там! Под Аспаруховия мост във Варна  Laughing Беше нощ (както се досещате) и след като "сменихме позата" нещо силно ми блесна в очите. Аз се възмущавам- кой я светна тая лампа! Close
Моя си падна от смях, защото това било.... луната  Joy

Joy
Имаме само един опит в колата- много неудобно беше и не повторихме. Пък вие и позите сменяте newsm78

# 34
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Във влака за Сливен. И ни хвана кондуктора. За подробности 12 импулса на минута:)

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В тях

# 36
  • Мнения: 419
в неговата квартира на едно много неудобно легло Embarassed

# 37
  • Мнения: 2 109
у нас, на мойто легълце...
в колата само веднъж, беше ок, но забременях. НЕ ПОВТАРЯМ !

# 38
  • Мнения: 520
На плажа Smile

# 39
  • Мнения: 1 495
В Студентски град, в моето легло , а след това продължихме в неговото  Embarassed. Laughing

# 40
  • Мнения: 8 917
Живеех си сама, както и той, но все пак първият път бе при мен Mr. Green

# 41
  • Мнения: 235
Моето не е интересно - у тях , живееше сам така че нямахме екзотични изпълнения , а пък как ги обичам....

# 42
  • Мнения: 891
В неговия дом, който впоследствие стана и мой.
И аз така

Значи ставаме три !  Wink

# 43
  • Мнения: 2 495
У нас беше Crazy

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
У тях. Беше 5 ч. сутринта /прибирахме се от дискотека/, всички спяха, та се вмъкнахме по терлици в неговата стая.

Общи условия

Активация на акаунт