Отговори
# 45
  • Мнения: 1 418
Отивам с един на дискотека,тръгвам си с друг-такива ми ти работи.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 999
Много големи глупости съм правила. Например наех квартира и й плащах наема почти 3 години, за за имаме с предишния любим любовно гнездо ( и двамата живеехме с родителите си). Е както бяхме започнали да правим рядко секс под предлог, че няма къде, така си й остана. Както се казва, "Който иска намира начин, който не иска намира причина".

Много хубава тема, ще допълвам. Hug

# 47
  • Мнения: 220
аз не го приемам за глупост,но за втори път в живота ми се обърнах срещу баща си .това заради сегашния ми приятел.и то защото един човек,който никога не се е грижил за мен и не съм усетила любов от него,човек за когото живота са парите и к``вите се нае да ми обяснява как гаджето ми не е за мен и само лощо може да ми направи.другото е ,че като бях малка се оставях момчетата да ми се качват на главата и да си трая.за сметка на тогава сега ходя и мачкам на ред:)

# 48
  • Мнения: 799
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 416
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78
Поздрави за добрия финал, Пачикрак...  Grinning

# 50
  • Мнения: 1 526
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
омъжените не ги взимат в казарма  Wink

по темата- не можах да преглътна гордоста си, не можах да кажа ` ти си човека...` , оставих го да си отиде без да направя нищо...

# 51
  • Мнения: 799
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78
Поздрави за добрия финал, Пачикрак...  Grinning
Абе не е много сигурно колко е добър този финал  Mr. Green Все още има моменти, в които въпросът "дали не сбърках" ме изяжда  newsm78

# 52
  • Мнения: 236
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78
  Joy Joy

# 53
  • Мнения: 8 505
Най-голямата ми глупост е самата връзка с един мъж.Толкова много съжалявам,че си загубих времето,колкото и кратка да беше.

# 54
  • Мнения: 5 622
Да се влюбя е била най-голямата ми грешка в доста от моите отношения с мъжете Wink

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Така да хлътна, че няколко часа след запознанството да си легна с него (ДЕВСТВЕНА!!! ) и после да му подаря 3 грама златен пръстен!!!
Егати тъпанарката, малееее, кат са сетя и ми иде да са гръмна.

 #Shocked Освен девствеността, ами да му подариш и пръстен! ТИ на него?!  Явно си била пленена за момента доста!

# 56
  • Мнения: 1 366
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
Леле, за мен ти печелиш първо място! Това е направо...   #Shocked

За да не сте тооолкова драматични само ще ви кажа, че омъжени момичета НЕ служат в армията - споко!!!

# 57
  • Мнения: 494
Най - голямата ми глупост е, че се ожених за него Crazy

И аз я направих тая глупост... Tired

Много сме тези дето са я свършили тая работа..... Cry

# 58
  • Мнения: 2 784
Напивах се от мъка и отивах да късам с него. И така 3 пъти... Rolling Eyes В крайна сметка скъсах с него на трезва глава. Но после се напих от мъка и само късмета (и двете ми приятелки) ме спря  да не тръгна да се сдобряваме. Много го обичах тоя малоумник... Язък за провалената почти година от живота ми и за всичките ми загинали от алкохола мозъчни клетки. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 006
Мнооого е дълго за обяснение. ooooh!Затова с няколко думи.Глупостта ми се изразява в това, че съм била нещо средно между кон с капаци, цвете в саксия със широко затворени очи и писано Яйце.

Общи условия

Активация на акаунт