Забравяли ли сте отключено у вас?

  • 3 531
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 612
Никога! Винаги пускам алармата и така заключвам!

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, веднъж като излизахме с Калина на разходка. Като се върнахме, не само, че беше отключено, но и вратата беше открехната... Shocked Първо си помислих, че вътре има някой или че вече са минали...После видях, че нищо не беше пипнато и ми просветна... newsm78 А иначе колко пъти сме спали отключени...По този случай, вече аз започнах да заключвам преди да си легнем, защото пропуските ги правеше мъжът ми... Grinning

# 47
  • Мнения: 184
Преди 2 години приятелят ми беше забравил веднъж да заключи. От тогава непрекъснато ходя и проверявам #Crazy

# 48
  • Мнения: 5 475
Не!Винаги заключвам!  Peace

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ние не заключваме Laughing, вратата се отваря само отвътре или с ключ отвън.Входната врата е с код.
А в България винаги заключваме и не сме забравяли никога. Naughty

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Забравяли сме 2 пъти.  ooooh! Слава богу без последствия. И двата пъти в почивен ден отиваме до пазара и понеже и двамата се церемоним с ключове и глупости пред вратата и всеки решава, че другият е заключил!  ooooh! Освен това котката може да си отваря врати и е цяло чудо, че не го е поискал точно тогава. И двата пъти се случиха в доста кратък интервал - през 2-3 седмици и от тогава са ми страшна обица на ухото и даже ми се е случвало да се връщам от долната пряка, за да проверя заключила ли съм.  Tired

# 51
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Почти всеки ден като тръгваме сутрин с малкия заключвам механично...После през деня се сещам отвреме на време и се чудя ...Досега обаче един-два пъти съм сгафила,което за учудване. Thinking

# 52
  • Мнения: 2 407
Случвало ми се е.

# 53
  • Мнения: 1 101
Не, никога.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 743
До като живеех в провинцията да, но сега много внимавам и не ми се е случвало  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 951
Мен ме беше страх,дори да стоя    на отворено.Но  мъжа ми   ,се стреми   да  ми разбие  страховете.Дори настоява  да спим на отключена врата.С касова     брава   сме, и    топка,която не се върти.

# 56
  • Мнения: 72
Да, много често забравям. Нямам навик да заключвам, защото съм свикнала, когато съм си в къщи да не се заключвам, колкото и странно да звучи.

# 57
  • Мнения: 569

  Да, преди, но след като ми изчезна нещо много скъпо заключвам винаги и проверявам

постоянно някой друг да не е оставил отворено.

# 58
  • Мнения: 2 677
Нощно време никога не е оставало отключено, но когато излизам ми е редовен номер.  Rolling Eyes Вече се връщам по няколко пъти, за да проверявам.

# 59
  • Мнения: 2 099
Наскоро тичах на тренажора вкъщи със слушалки и по едно време гледам нещо мръдва из коридора и аз както съм с клин и потна го погвам,оказа се мъж ми забравил да вземе нещо от колата...с какъв акъл да тръгна да гоня някой Crazyами ако е крадец...а уж бях заключила,голям заплес съм аз Confused

Общи условия

Активация на акаунт