Вагинално кървене

  • 1 084
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 585
Здравейте,
Имам час за гинеколог, но е чак след две седмици.
От вчера имам кървене, което обаче е с много тъмен цвят, почти черно.
Цикъла ми приключи точно преди седмица, тоест не би следвало да има овулация или нещо подобно в момента. Бях болна, бих антибиотик, минали са около 10тина дни откакто вече не пия лекарства. Пия само мултивитамини. За инфо, преди последния цикъл ми закъсня доста. Имах и болка по време на полов акт.

Случвало ли ви се е да имате подобно кървене, каква предполагате, че би могла да е причината?

# 1
  • Мнения: 46 582
Запишете си по-ранен час. Обадете се на лекаря и му обяснете ситуацията.
Ако не успее да ви премести, посетете спешен кабинет.

Причината може да е различна, но без преглед и изследвания никой не може да ви каже.

# 2
  • Мнения: 2 585
Запишете си по-ранен час. Обадете се на лекаря и му обяснете ситуацията.
Ако не успее да ви премести, посетете спешен кабинет.

Причината може да е различна, но без преглед и изследвания никой не може да ви каже.

Мислите ли, че е чак толкова неотложно..
Аз си признавам, че малко подценявам този тип женски проблеми, но си правя редовно цитонамазка, пускам микробиология и т.н и всичко е наред.

# 3
  • Мнения: 46 582
Да. При киста или хормонален проблем, които отговарят на симптомите, може да получите кръвоизлив. Не чакайте.

# 4
  • Мнения: 11 479
Направете си тест за бременност. Да, прочетох, че е имало скоро цикъл, но е добре да си направите и тест.
Запишете си час за лекар в по-близко време да погледне на видеозон какво става. Вероятно е от боледуването, но все пак не бива да се отлага. 

# 5
  • София
  • Мнения: 6 727
Запишете си час за гинеколог по-скоро Simple Smile Всъщност горе са коментирали за кистите, аз няма да ви притеснявам, но е възможно. Гинеколога ще знае най-добре.

# 6
  • Мнения: 2 585
Бях на лекар. Каза, че е напълно нормално от антибиотика, който съм пила. Микробиологията и цитонамазката са наред.

Благодаря за мненията.

Общи условия

Активация на акаунт