Закриват София Ленд???

  • 9 607
  • 175
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 462
В неделя ще ги заведа моите.

# 76
  • Мнения: 7 112
Все пак заведението беше построено от Бизнес парк. По спомен имаше нещо куцо в наема на съоръженията от италианците.
При последните ми две минавки оттам кулата не работеше, Виенското колело не въртеше. Преди залез слънце не виждам техническа причина за подобно нещо.

# 77
  • Мнения: 1 441
винаги когато ходим има народ не ми се вярва да не е печелившо........

Според мен от много време си работи на чиста загуба, въпреки високите цени (или може би точно заради тях).

# 78
  • София
  • Мнения: 4 025
О-о-о много жалко, наистина.Това е любимото място на Михаела.Почти всяка седмица ме врънка да ходим, е ходим по-рядко, но си е най-детското място в София.

И нищо , че работя в строителството - аман от блокове и пълната липса на нормален градоустройствен план и съгласуване на архитектурата на съседни блокове.

# 79
  • Мнения: 9 990
Все пак заведението беше построено от Бизнес парк. По спомен имаше нещо куцо в наема на съоръженията от италианците.
При последните ми две минавки оттам кулата не работеше, Виенското колело не въртеше. Преди залез слънце не виждам техническа причина за подобно нещо.
Всеки ден минавам минимум по два пъти от там-рядко не се чува викане от кулата, работи си всеки ден, ако е било да не работи е било инцидентно Rolling Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 2 901
Ееее, гадно!

От няколко седмици ходим там в детски кът "Под Дъгата" - за най-малките. То пързалки то люлки, къщички! Само 5 лева е входа за дете, а 2ма родители влизат безплатно - естествено си консумират на масичките на кафето, ама никой не ги насилва. Ходим сутрин и се връщаме да обядваме и спим и следобеда сме пак там със същия билет - важи за цял ден. кафета, сокове, паркинг х2 пъти и билета не излизат повече от 15 лев на цялото семейство за цял ден!

 Cry

П.П. Иначе намирам другите цени за супер високи! разнообразието за възрастни не е чак толкова огромно, че да мотивираш с билет за цял ден - стоят хората по 1-2 часа, обиколят всеки атракцион по 1-2 пъти и си тръгнат. Празни са съоръженията, наистина. Явно само форумки ходят - трябва да има един чек пойнт там, че иначе не се разпознаваме!

# 81
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Ужасна новина. Sad
Аман от този масов строеж на кутийки...

# 82
  • София
  • Мнения: 3 064
Хей, чакайте бе хора! Аз мислих да си празнуваме рожденните дни с Мишо там на 17.10  #Cussing out

Малко невероятно ми звучи - много пари са вложени и едва ли все още са си ги избили...верно, че е скъпо, ама все пак...а и къде ще ги сложат съоръченията, ще ги изхвърлят ли  newsm78 Не ми се вярва да го бутнат просто така  Thinking

Искате ли да направим подписка "ДА СПАСИМ СОФИЯ ЛЕНД" - единственото място в София, където децата могат да се наиграят!  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 013
Хей, чакайте бе хора! Аз мислих да си празнуваме рожденните дни с Мишо там на 17.10  #Cussing out

Малко невероятно ми звучи - много пари са вложени и едва ли все още са си ги избили...верно, че е скъпо, ама все пак...а и къде ще ги сложат съоръченията, ще ги изхвърлят ли  newsm78 Не ми се вярва да го бутнат просто така  Thinking

Искате ли да направим подписка "ДА СПАСИМ СОФИЯ ЛЕНД" - единственото място в София, където децата могат да се наиграят!  Mr. Green

Най-скъпото на София ленд е земята, част от Борисовата градина. Съоръженията някой спомена по-нагоре, че са под наем. А и да са купени - продават се накуп или на парче. 
Акция "Да спасим София ленд" е напълно безсмислена, защото това е напълно частен бизнес, където нечии емоиции нямат никакво значение.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Добра е идеята за подписката! Не знам дали можем да направим нещо, но защо да не опитаме? Но трябва да се закове тема според мен, за да я видят и подпишат повече майки /и не само Laughing/...Може да се измисли подобно място от общината ако така или иначе вече всичко е решено. Не, че много вярвам, че някой се е замислил за свободното време на децата ни, но...

# 85
  • Мнения: 190
Много съжалявам, че ще закрият парка, ние ходим там с голямо удоволствие.

# 86
От една година малката ме врънка да я водя/не сме от Сф и до сега не е ходила/ и аз все и казавам "Пролетта като се постопли!", след това беше "Есента като захладнее!" , а така и няма да можем да отидем в скоро време  Confused

# 87
  • Мнения: 9 990
А тази информация от къде я имате?Или е само слух все още?Потвърдено ли е някъде? Rolling Eyes

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нищо не пише в нета-а, че го закриват. Дали не е слух за да се засили посещаемостта?
Знам ли вече  Thinking

# 89
  • в гората
  • Мнения: 1 486
И на мен не ми е никак приятно, но каква акция "Да спасим София Ленд"? Та това е частна собственост... Wink
Освен това не ви ли се струва, че може да е ПР, за да се юрнем всички да си водим децата сега там по 5-6 пъти "да се наиграят", пък те да го закрият догодина или по догодина евентуално Wink. Аз малко мнително го раздавам ама може и така да е.
Собственик на София Ленд е Първа Инвестиционна Банка, бай дъ уей.
И парите са си избили отдавна, не ги мислете Wink.
Колега ми каза, че между Бистрица и Околовръстното щели да строят огромен увеселителен парк, така че горе главите!
Съвсем скоро някой ще заеме тази пазарна ниша - просто толкова се печели от това, че няма да остане София без подобно място, сигурна съм.

Общи условия

Активация на акаунт