Закриват София Ленд???

  • 9 620
  • 175
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 837
Вчера говорих с един познат, който работеше там до преди няколко месеца. Издъхват финансово отсякъде, почти от самото начало.
Паркът си иска постоянна поддъжка, а сумите, които взимат за атракционите, са прекалено малки и недостатъчни. Но пък, ако вдигнат цените и посещенията ще намалеят. В затворен кръг са и вероятността да отворят напролет е 50/50.

# 121
  • Мнения: 677
Учени изчислявали каква е вероятноста да видиш динозавър зад ъгъла..Попитали и една блондинка,която била наоколо.."50/50"-казала тя.."Е как така 50/50?"-попитали я те..И тя им отговорила:"Ми или ще видиш или няма да видиш!"..

# 122
  • Мнения: 7 640
София Ленд винаги е бил на загуба..
А банките не са благотворителни дружества..

ммда, препраха някой лев и приключват, какво чудно има.
То и самият парк е една пародия на увеселителен комплекс, като се започне от паркинга още Twisted Evil

# 123
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А предполагам какви заплати се плащат на персонала Sick, така че...
По едно време се чудех дали да не започна работа в Бейби ленд (много ми е удобно мястото), та знам, че заплатата е 200 лв. (което е нищо на фона на приходите) Sick

То и самият парк е една пародия на увеселителен комплекс, като се започне от паркинга още Twisted Evil
Вярно е, че е мижаво и никакво в сравнение с европейските такива, но все пак беше място, където можеш да си заведеш децата. А сега- хич Confused

# 124
  • Мнения: 9 990
Пък аз като съм ходила-винаги е имало бол места на паркинга, а отстрани по тротоара-коли...коли...коли...
Да, може би не е било супер и идеално, но наистина-беше нещо.

# 125
  • София
  • Мнения: 469
Жалко. Софияленд е любимо място на моите момичета.
След като прочетох тук за затварянето звъннах някой друг телефон на приятели в провинцията да ги спеша да направим едно последно посещение за тази година.
Дано да не е верен слуха.

# 126
  • Мнения: 34
Днес бяхме в София Ленд и се видяхме с един познат,който работи там и каза,че на 15 октомври наистина го затварят и разпускат всички служители,но  незнаят дали ще го отварят напролет или го закриват окончателно.

# 127
  • Мнения: 2 550
Жалко, беше хубаво място, където можеш да поиграеш билярд или боулинг и да пийваш биричка  Confused

А патетата, които обитават езерцето лятото, дали са уволнени?

# 128
  • Мнения: 9 990
Уволнени са, Марче, как смяташ...или може би са ги раздали на служителите за скъп спомен с пожелания за творческа реализация.

# 129
  • Мнения: 6 206
Вчера говорих с един познат, който работеше там до преди няколко месеца. Издъхват финансово отсякъде, почти от самото начало.
Паркът си иска постоянна поддъжка, а сумите, които взимат за атракционите, са прекалено малки и недостатъчни. Но пък, ако вдигнат цените и посещенията ще намалеят. В затворен кръг са и вероятността да отворят напролет е 50/50.
В това съм най-склонна да вярвям, че е така.

# 130
# 131
  • София
  • Мнения: 6 743
http://dnes.dir.bg/2006/09/16/news675359.html
Говори се, че  го е купил (мястото) шефа на ВОЛФ  #2gunfire, който кара Майбах.От къде ли кинти за всичко това, а?Как мислите?

# 132
  • Мнения: 9 990
От войната за боклука в София, как от къде.В боклуците има много пари, много.

# 133
  • Мнения: 4 116
Според статиите, комплекса вече е затворен  Shocked така ли е? Нали щеше да се закрива на 15. октомври???

# 134
  • Мнения: 9 903
http://dnes.dir.bg/2006/09/16/news675359.html
Говори се, че  го е купил (мястото) шефа на ВОЛФ  #2gunfire, който кара Майбах.От къде ли кинти за всичко това, а?Как мислите?
хех, ако бях шеф на Волф, сигурно и аз щях да карам Майбах. Майбах изобщо е хубава кола. Ти познай откъде кинти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт