Домошари ли сте ?

  • 3 618
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • в стаята
  • Мнения: 469
НЕ съм. Мразя да стоя в къщи.

# 61
  • Мнения: 4 733
Не, не съм.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 newsm78Нямаше ли да е по-добре да има анкета Embarassed?

# 63
  • Мнения: 569

  Не особено, ако се случи да прекарам по голямата част от деня в къщи направо ме хващат

лудите, друг път се побърквам ако не съм се прибира дълго и нямам търпение да седна пред

компа, да си пия спокойно кафе или да гледам филм, но тези моменти като че ли остават на

заден план пред желанието ми да съм някъде навън, независимо къде.

# 64
  • Мнения: 2 407
Нещо средно,понякога обичам да си седим в къщи, но в повечето случай сме навън.Уикендите гледаме да отидем някаде, или на вила или на излет.

# 65
  • Мнения: 670
Да.Много обичам да си стоя във къщи,не ми е скучно и винаги си намирам някое забавление,стига само да имам време Simple Smile

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
по-скоро домошар, но когато се отнася за нещо извън града и страната - Първа кипра съм!

и за мен важи ,много обичам да пътувам и така ми липсват пътуванията

обичам да излизам,но умерено, и в къщи да съм все ще намеря какво да правя,ако не - отдавам се на форума

# 67
  • Мнения: 374
Интересно ми стана и леко парадоксално, уж повечето сме се събрали хаймани тука, а как сме се във форума не знам и нищо не изпускаме от форумския живот  Laughing Laughing Laughing

аз ще дам яснота -по принцип не обичам да стоя в къщи умирам си да пътувам обаче от как родих се задържам повечко в къщи и съответно следя форумските интриги редовно Mr. Green....пътувам с мъжо само извън градско,рядко тук в сф. ама скоро бебо беше на концерт на Остава  Mr. Green паркиран с количката..... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт