Дневна и нощна рутина и грижа

  • 1 183
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте! Пише ви мама на две деца, на 35. Ще се радвам да споделите каква грижа за кожата полагате ежедневно, процедури и продукти, от които сте доволни. Особено ако сте със суха към смесена кожа като мен ☺️Последните години позанемарих тези неща, разчитайки на генетични дадености. Но на 35 това не е достатъчно. Благодаря на всички предварително ☺️

# 1
  • Мнения: 76
Здравейте!
Аз доста време пробвах и ползвах редица серуми, кремове и т.н. рекламирани от родните инфлуенсъри. В резултат на което си раздразних тотално кожата... започнах да имам проблеми с нея. Накрая отидох на дерматолог, който ми изписа правилните продукти за моя тип кожа и съм много доволна. Съветвам ви да се консултирате със специалист и поне ще сте сигурна, че си давате парите за продукти, които ще повлияят положително на кожата ви 😉

# 2
  • Мнения: 2 442
От доста време ползвам само продуктите на The Ordinary,корейска козметика и на една френска компания Dr Pierre Ricaud.Рутината сутрин и вечер е съобразена с корейската сутрешна 5 и вечерната 10 стъпкова рутина.
Продуктите са хиляди и макар че кожата ти е като моята,няма как да препоръчам нещо.Не сме на една възраст,със сигурност живеем в различни райони на планетата,водата с която мием не е една и съща,навиците ни са различни...та трябва да намериш подходящите продукти за теб.Но,ти препоръчвам корейската козметика и ТО с две ръце

# 3
  • Мнения: 34
Сутрин витамин с,ниацинамид и хидратант.Вечер нощен пилинг с 15процента гликолова киселина веднъж седмично.През другото време третиноин и хидратант на юсерин с уреа.Добавям и по нещо друго,зависи от състоянието на кожата.Но основно това.

Общи условия

Активация на акаунт