Тя един ден просто ме напусна

  • 3 925
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • France
  • Мнения: 12 956
Аз пък не виждам нищо нередно в постовете на младежа, на което някои потребителки даже да се възмущават. То човек на децата си не дава всичко каквото поискат безусловно и на момента, пък какво остава за равнопоставен партньор. Любов, любов, ама не може само да получаваш без нищо да дадеш. Безброй аналогични теми има във форума, в които жената се раздава емоционално и физически, прави всичко за мъжа, пък той не оценява. Там обаче са малко по-други настроенията на коментиращите.

Човекът в случая нито е насилник, нито я е биел, нито я е ревнуавал, нито я е ограничавал, ама на́ - пак крив че на нея нещо ѝ липсвало. Ами като ѝ лиспва окей, да става и да си тръгва окончателно. Явно все пак не е чак толкова лош щом се връща.
На децата е нормално да отказваш, защото са малки и имат нужда да ги възпитаваш. Но да формулираш по същия начин подобно отношение към равнопоставен партньор е меко казано нелепо. Какво значи заслужил?! Къде отиде комуникацията, уважението...
Да не си насилник е нормално и минимално условие. Не е достатъчно за една здрава връзка.

# 46
  • Мнения: 18 333
Достатъчно е за прекратяване на една връзка, че единият от двамата не иска да я продължи.
За какво ще се виждате? Simple Smile
Ще я разубеждаваш ли? Нищо добро няма да излезе.
Давай напред.

# 47
  • Мнения: 32 009
Убедена съм, че новия и приятел е твоя пълна противопопожност.
Някой безработен мигрант от Судан, переспективен и грижовен.

Пу, пепел ти на устата.
Такива жени залитащи по такива същества, нямат грам мозък и си заслужават всичко, което им се стовари на главите.

За съжаление съм почти убедена, че авторът ще продължи да търчи след нея като кученце, ще се унижава, ще се моли.

# 48
  • Мнения: X
Дори и в брак, пак ще му изневери. Подобни хапактери поощряват търсенето на тръпки.
Това беше добро. Записвам си го в списъска на егоистичните оправдания за изневери Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 4 668
Красивите жени никога не остават сами. Наивитетът, че не му изневерява е детински. Тя е в мъжката роля на връзката. Омръзнал и е. Прочетена книга, без шанс за продължение.
Дори и в брак, пак ще му изневери. Подобни хапактери поощряват търсенето на тръпки.
Теоретично е възможно. Но, разбира се, говорим за период от месец. 3-6 месеца, абсурд наистина.

За съжаление съм почти убедена, че авторът ще продължи да търчи след нея като кученце, ще се унижава, ще се моли.
Зависи вече колко наистина е харесван.
Това дава една гордост и осъзнаване, че отсрещната страна не го заслужава.

# 50
  • Мнения: X
Ами Филомена, не знам. Аз останах с впечатлението, че авторът не се изразява като Толстой, но в контекста на споделеното преди това  разбрах какво има предвид. Човек като се е опарил веднъж малко или много започва да търси взаимност и реципрочност в отношенията с партньора и така трябва да бъде.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 038
Авторът е пожелал "забравяне".
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт