CRP - високи нива

  • 4 159
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте,
Аз съм от клуба на лежащите мами, със серклаж на горещо и в момента 29г.с +.
След обичайните изследвания, няма бактерии във влагалището, урината е чиста,но ми излезе CRP повишен /12 от норма макс 6/. Докторът ме съветва пак да пусна CRP и ако е високо, венозен антибиотик. Някой може ли да даде инфо този показател какво точно означава?Инфекция някъде в организма?Дори и без симптоми?Много се притеснявам за бебето..
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 943
Да, точно така. Инфекция някъде в организма. Може да е течащ нос, болящо гърло, уроинфекция, може и нещо по-сложно. 2 пъти црп-то ми е било високо по време на бремеността и 2 пъти пих антибиотици. Имах сополи и ме болеше гърлото. За уроинфекциите стойностите са доста по-високи, дъщеря ми е била с над 100.

# 2
  • Мнения: 41
Да, точно така. Инфекция някъде в организма. Може да е течащ нос, болящо гърло, уроинфекция, може и нещо по-сложно. 2 пъти црп-то ми е било високо по време на бремеността и 2 пъти пих антибиотици. Имах сополи и ме болеше гърлото. За уроинфекциите стойностите са доста по-високи, дъщеря ми е била с над 100.

Благодаря за информацията!Ще пусна пак утре ,да видим как ще бъде.

# 3
  • Мнения: X
И аз над 13  пих Зинат.Бременна.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 00:46 от Анонимен

# 4
  • Мнения: 54 425
Моето е 14.
Имам хроничен цистит, от Ешерихия за който съм изпила над 10 АБ, вече им изтървах бройката.
Но не се маха гадината.

Общи условия

Активация на акаунт