Проблем с татуировка

  • 1 518
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте мами,моля ако някоя има татус и опит да помогне,имам 3 годишен татус,който на места остана релефен още след заздравяването му , грапав е все едно отдолу има белези на места,не ми е създавал проблеми,някоя има ли подобен проблем и има ли повод за притеснение,че от време на време ме лови параноята..😢

# 1
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Очевидно татуировката е направена от калпав "майстор". Ако е спазил поне хигиенните условия, няма за какво да се притесняваш, но относно релефа-кофти 😟
Щом е правена преди повече от една година, вероятно ще остане така.
Един съвет: Никога не се пести от татуси и ходи при най-добрите. Все пак,това е нещо за цял живот. Ако искаш качи снимка и евентуално да ти кажа дали може да пооправи, поне визуално да не личи релефа.

# 2
  • Мнения: 15
Аз имам същия проблем, ама като се има предвид, че го имам от 100 години татуса съм се примирила. Говорила съм с татуист и той ми обясни, че този релеф се получава при прекалено натискане на иглата и вкарване навътре, с две думи - кофти изработка.

# 3
  • Мнения: 2 749
От прекалено дълбоко вкарване се получава. Имам същия проблем на една. Вече е над 6 години, като 1 година не зарастна. Но е само естетичен, не и здравословен дефект.

# 4
  • Мнения: 134
Прекалено  надълбоко е вкарвана иглата. Аз в момента съм начинаеща татуистка и мога също да ти кажа че това се получава и не само от многото натискане на иглата. Зависи например мястото на татуировкака.Ако кожата на това място е прекалено тънка няма как да няма някакъв релеф,защото все пак има мастило на това място. Но ако релефа е прекалено много си е от натискането. А за хигиенните условия вече е късно да се притесняваш. Щом не си имала някакви проблеми със заздравяването на татуса значи няма нищо.  Но това ще си ти остане така релефно. Няма да се промени

# 5
  • Мнения: X
Благодаря ви много,че ме успокоихте,относно пестенето на пари , за жалост татуса е избработен от професионалист,който е доста популярен в нашия град,а не в някой начинаещ в гараж и доста хора имат татуси при него,но явно при мен се е получило така за съжаление.
😢😃Останах с впечатление,че доста опъваше кожата и натискаше при направата му и явно затова.

# 6
  • Мнения: X

Прикачвам снимка,главно тук е най-големият проблем,татуса се намира на ръката на китката

Общи условия

Активация на акаунт