Лидл 146 - Декемврийска коледно-юбилярска

  • 130 117
  • 2 749
  •   1
Отговори
# 2 715
  • Мнения: 39 619
Честита нова година, мацки!

# 2 716
  • Мнения: 58
Идеален си е вратът . Нищо че е испански.
За първа година купувам - обикновено само домашно консумирам и този няма отлика . Мирише си на нормално месо .
Нарязах го на пържоли и половината е във фризера . За сам човек ми е достатъчен . Бих се полакомила за още две парчета . Но е излишно .
Аз мариновах на пържоли - но ще го пека утре . За тази вечер доста неща направих и не искам да влача храна до февруари .


Честита нова година!!!
Аз пък осолих едно парче врат за сушене,да видим какво ще стане.

Последна редакция: пт, 01 яну 2021, 10:48 от presar

# 2 717
  • Варна
  • Мнения: 7 730
Вратът си е супер. Стана на ролета с топено сирене и кисела краставичка завити в бекон/пак лидл-ски/. Предизвикаха фурор и преяждане Grinning.

# 2 718
  • Мнения: 69 198
Направо ударихме кьоравото с тоя врат Joy

# 2 719
  • Мнения: 5 101
Чак ме е яд, че не взех и аз от него, като ви чета Grinning Неделя отивам и ще се надявам и той като плешката да е пуснат за без пари.

Ние вчера бяхме на блек ангъс стекове, пак лидлски, но на гости. Добри бяха.

Честита нова година на всички!

# 2 720
  • Мнения: 58
Чак ме е яд, че не взех и аз от него, като ви чета Grinning Неделя отивам и ще се надявам и той като плешката да е пуснат за без пари.

Годноста му  беше до 7 Януари едвали ще го пуснат в Неделя намален

# 2 721
  • Мнения: 1 167
ЧНГ! 🍾 Дано да е здрава, успешна и парична! 🍀

# 2 722
  • Мнения: 7 715
Честита Нова година! Щастие на всички!
Коя е бирата, която наподобява Корона?

# 2 723
  • Мнения: 10 395
Честита 2021-а!
Бъдете живи и здрави, и успяващи да постигнете мечтите си!

(И аз готвих свински врат -от М., обаче, на сходна с Лидл цена, по рецептата, която бях линкнала от Бързо, лесно, вкусно - стана наистина ефектно и много вкусно!)
Скрит текст:

Тук е още “неразопакован” от конците.
Пак линквам  рецептата: https://bnt.bg/news/svinsko-pecheno-s-bogata-planka-i-salata-kol … o-288966news.html

Последна редакция: пт, 01 яну 2021, 11:47 от fenyx

# 2 724
  • Мнения: 20 224

Моят врат беше с годност до 4 януари.
Вярно предизвика преяждане, браво на Лидъл. Аз всеки път като попълвам анкетата, и на въпроса - "Какво купувате от друго място", пиша - месо.
Жената, ще ти пиша на лични.

# 2 725
  • Мнения: 6 865
Честита Нова година! Бъдете живи и здрави! Успешни покупки !

# 2 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Честита НОВА Година!
Да е по-здрава, успешна, щастлива и ползотворна! Пълна с хубави преживявания и любов. 🍀❤️

Ще взема някой път да пробвам от този врат, ако го пускат често. Аз свинско почти не готвя, защото ям пилешко филе основно, но за гости понякога купувам.

Моя 'скъпия' врат от Аякс ☺️ също стана супер. Но никога не съм имала грешка с този начин на приготвяне.

Скрит текст:
Шпиковам го с чесън, червена чушка и морков. Откакто готвя, съм го правила 4 пъти и винаги резултата е бил отличен. Осолявам и поръсвам с черен пипер, заливам с малко олио и прибирам под фолио в хладилника за 24 ч. Преди печене поръсвам с розмарин от всички страни и малко кимион, 2-3 зрънца бахар отгоре, още малко мазнина, 100-120 мл бяло вино и слагам в загрята на 220 гр фурна с вентилатор да се пече. След 15 мин намалям на 180 гр и спирам вентилатора. Мозък беше! Готви се 2 ч. и половина снощи, но и парчето голямо 1,700 гр, та не исках да остане сухо. Последните 15 мин махам фолиото и изпичам по 7-8 мин от двете страни до златист загар.


# 2 727
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Честита Нова година!
Не ми хареса шампанското този път, съвсем друг вкус има отпреди...

# 2 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Честита Нова година!
Предлагам пожеланието на комплентадора от пост 2713 да бъде мотото на новата тема Simple Smile

# 2 729
  • Мнения: 20 224
Пропуснах да похваля свинската пастърма на Родна стряха, произведена в Тандем, силно се одобри.
А Бабека Рустика на Молерите не ни хареса, според домашните имало някаква странна подправка, пише, че съдържа розмарин, предполагам заради него.

Общи условия

Активация на акаунт