Маркс&Спенсър - има дрехи за по-пищни жени

  • 1 514
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Пак за Маркс& Спенсър, но и малко извън темата- има ли в ССЦ в магазинът им детска секция?

Има. Там почти прехвърчах, но ми се сториха за възраст до 4-5 г. Може би има и нещо за по-големи. Дано се включи някой, който по-подробно е разглеждал.

Благодаря. КАто имам път към ССЦ, ще намина да видя какво, що  Peace

Разбира се, ако цените са ужасяващи (за мен) ще си изляза с празни ръце  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 920
Там е работата,че цените обикновено са като в Европа.И ако са и от стари колекции...става кофти.За децата  колекциите нямат значение,разбира се...важмото е да са практични

Много любим магазин ми е от Англия. Средно ниво, средни цени. В Англия са доста по-ниски отколкото тук. Защо?

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и при нас са скъпи, но нали се водят дизайнерска конфекция. след 11септември , когато икономиката имаше спад фирмата пострада, защото държеше колекциите да не се произвеждат в чужбина. сега ги шият и в Индия. не са ми любими много, но имат качествена конфекция.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 612
супер
сега си пожелавам да открият и магазин в бургас
в англия си пазарях от Маркс и Спенсър и ги харесвам, но там цените са доста по-евтини  newsm78
но там всичко ми се виждаше по-достъпно
дано им дойде ъкъла и ги намалят и у нас

# 19
  • Мнения: 13 512
и при нас са скъпи, но нали се водят дизайнерска конфекция.
И в Кувейт бяха много на почит преди 15-на години, особено бельото. Но за дрехи...много бабешки ми се струват. В Лондон влязох в един  и излязох  много бързо-на нищо не можах да се спра...дори и бельото им не ми хареса. Интересно ми е какви ще са дрехите в София.

# 20
  • Мнения: 1 540
Интересно ми е защо ги затвориха из цяла Западна Европа/без Англия/, а отварят в България?

Знаете ли, че в Севлиево се изработват дрехи за Маркс и Спенсър?  bowuu
Може би затова отварят тук, ама само предполагам де  Wink

# 21
  • Мнения: 13 512
и в "Биляна"- Петрич плетат за тях.Поне 2003 беше така-четох някъде.

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 20:47 от monda

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам едни дънки на пет години, още са живи. Peace
Между друго в Германия вече нямало Gap.  newsm78На мястото на Gap идва H&M.

# 23
  • Мнения: 13 512
То май само във Франция и Англия има в Европа . А в Германия  не може да е нямало НМ и преди.

Общи условия

Активация на акаунт