С каква количка да заминем

  • 1 173
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 818
Еее момичета защо реагирате така?Тук разстоянията са големи,нормално е според мен да има количка.Незнам аз поне така си мисля.Ако тръгна на шопинг с детето,да пазарувам или да го гоня из магазина?Знам ли на мен не ми се вижда чааак толкова странно или съм свикнала вече.5 годишно е много като че ли,ама до 4ри...

# 16
  • Мнения: 6 167
хехе, незнам, аз съм за здравото българско отглеждане.
на година на гърне, на 3 да рецитира Опълченците на шипка Whistling

# 17
  • Мнения: 818
За гърнето не успях,още е с памперс.Сега да видим за Опълченците на шипка до къде ще я докараме.
А по темата аз съм със малки колела  и имаме raincover който е много удобен и зимата съм с него.

# 18
  • Мнения: 5 183
Вярно е, 4е растоянията са големи. Аз живея много близо до голям търговски център и съм добре, но ги разбирам майките, които бутат 3-4-годишното си дете в коли4ка, особено на връщане от пазар. Така няма опасност то /ве4е изморено/ да прави номера, да се тръшка, а и под коли4ката има място за багаж.
Децата си играят на детската площадка, хапват някъде, "помагат" да се напазари и после се прибират. Детето е изморено. Слагат го в коли4ката и готово. Много 4есто са двойни коли4ки - за бебе и 3-4-годишното му брат4е/сестри4е.
Ние спряхме да използваме коли4ка малко след втория РД, но ми се е налагало да я ползвам още 2-3 пъти, поради големите разстояния, а и веднъж, когато бяхме болни и двамата и имахме 4ас за лекар, а аз едва се държах на краката си.

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 00:51 от Maika

# 19
  • Мнения: 7 803
ами в големите центрове при нас има детски клубове. оставя6 го там детето да си играе и беснее с другите, пак не виждам zа кво му е коли4ка. като живеете дале4 от центъра сигурно не ходите пе6а до там или ......... newsm78

# 20
  • Мнения: 198
коли4ките тук са адски необходими,като се имат в  предвид далгите разстояния!вярно,4е в пове4ето слу4аи  се предвиждаш с кола...но все пак.съветвам те да си купиш от там!
късмет

Общи условия

Активация на акаунт