Какви жени харесвате?

  • 9 026
  • 140
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 144
Мъжът ми харесва азиатки, а пък аз бели - и брюнетки и блондинки. Само да са стегнати обаче, не харесвам пълнички. Харесвам сочни устни и изгарящи погледи.

# 106
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми харесва азиатки, а пък аз бели - и брюнетки и блондинки. Само да са стегнати обаче, не харесвам пълнички. Харесвам сочни устни и изгарящи погледи.

Ама тебе ли да те изгарят... newsm03 ако разбираш какво искам да кажа... Twisted Evil

# 107
  • Мнения: 3 144
Ами...мене, да. И аз споделям мнението на повечето мъже, че жените са по-красивата половина от човечеството. И по-съвършената Grinning Щастливо съм омъжена, с дете, и с мъж, който разбира увлечението ми и по жените и не ревнува Grinning Даже ме пусна на море сама с бившата ми приятелка. А аз все още много я обичам, но влечението към мъжете и желанието за деца надделя в един момент и при двете. Много съм признателна на мъжа ми за толерантността му - нямаше нищо против тя да ни бъде кума на сватбата.
При мъжете предпочитанията ми са същите, както и при жените. Харесвам и брюнети и блондини(повече брюнето обаче), но да са бели, не ме привличат черни или азиатци, не харесвам дебели и разплути, харесвам стегнати мъжки дупета и мускулести крака и силни ръце, както и изгарящи  и разсъбличащи погледи. Понякога си мисля, че съм си щастливка - имам двойно по-голям избор. Като цяло - жените се целуват много по-добре и са по-чистоплътни.

# 108
  • Мнения: 10 758
Като цяло - жените се целуват много по-добре и са по-чистоплътни.
Да бе, да NaughtyТи освен твоята бивша приятелка, с други била ли си?

# 109
  • Мнения: 1 451
За чистоплътността и аз мисля, че малко бърка дамата.  Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 5 103
За чистоплътността и аз мисля, че малко бърка дамата.  Rolling Eyes
Mай си прав напоследък забелязвам, доста мърляви жени и миришат някои Sick

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 12:14 от МИМКА

# 111
  • Мнения: 3 144
Брей, приятно съм изнанедана Simple Smile Не знаех, че има и други бисексуални във форума.
Ами била съм с доста мъже и жени, съотношение 3:1 в полза на мъжете и половината от тях ме отблъснаха с недостатъчна за мен хигиена. С нито една жена не съм имала този проблем. Най-мразех да се целувам с мъж, който не си е измил зъбите или пък оная работа. Пфу! Но разбира се, и аз подушвам доста мъже и жени в градския транспорт. Имах предвид, че жените са по-чистоплътни преди интимен контакт.

# 112
  • Мнения: 1 451
Дори и за това не си съвсем права. Значи предвид начинът на провеждане на сексуалния акт между две жени, се предполага, че лицето, в частност носът ти ще е в непосредствена близост до половите органи на другата жена. Поради тази причина, да не се подмиеш най-малкото преди секс си е направо тъпо.
При секса между мъж и жена до орален секс може и въобще да не се стигне. Дори някои никога в живота си не правят, но това е друга тема. Та слагаш презерватива и чукаш. Мооже и хич да не усетиш, че въпросната дама не се е мила.
Това са просто разсъждения. На такива слава богу не съм попадал, но пък достатъчно съм слушал.  Sick
Баси темата захванах  newsm78 Rolling Eyes

# 113
  • София
  • Мнения: 7 097
Брей, приятно съм изнанедана Simple Smile Не знаех, че има и други бисексуални във форума.

Не искам да те разочаровам, но няма  Naughty

...Та слагаш презерватива и чукаш. Мооже и хич да не усетиш, че въпросната дама не се е мила.

Бррр, т,ва малко гадно прозвуча... Sick

# 114
  • Мнения: 1 451
Ами гадно е, ама и по-гадни неща са ми разказвали за дамската хигиена.

# 115
  • Мнения: 376
Според мъжете жените не знаят какво искат, а като чета темата май мъжете или не знаят какво искат или искат всичко в рокля...

# 116
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Лелееей, какъв завой на темата Mr. Green Започвам да я следя. Laughing

# 117
  • Мнения: 3 144
Дори и за това не си съвсем права. Значи предвид начинът на провеждане на сексуалния акт между две жени, се предполага, че лицето, в частност носът ти ще е в непосредствена близост до половите органи на другата жена. Поради тази причина, да не се подмиеш най-малкото преди секс си е направо тъпо.
При секса между мъж и жена до орален секс може и въобще да не се стигне. Дори някои никога в живота си не правят, но това е друга тема. Та слагаш презерватива и чукаш. Мооже и хич да не усетиш, че въпросната дама не се е мила.
Това са просто разсъждения. На такива слава богу не съм попадал, но пък достатъчно съм слушал.  Sick
Баси темата захванах  newsm78 Rolling Eyes

  Laughing Ами ти сам си го казваш тук, че жените са по-чистоплътни преди секс от мъжете. Щом жените се подмиват преди това, значи уважават партньорката си, а мъжете ако не го правят, значи не им пука дали на някой ще му засмърди. Е да, ама на мен ми пука и заради това съм прекъсвала полов контакт с мъж. Ами да си го е измил. А ти казваш, че само са ти разказвали как миришат жените, май не си се престрашил на нещо по-френско. Няма страшно, вземете си заедно вана преди това, така никой няма да се притеснява дали мирише или дали ще му замирише.

# 118
  • Мнения: 10 758
Тая тема почна да понамирисва май newsm78

# 119
  • Мнения: 1 451
Чудя се да ти отговарям или не. Изкривяваш думите ми. Целта каква е? Да блеснете като по-хигиеничния пол? Ами щом това те възбужда, давай  Mr. Green
Цитат
май не си се престрашил на нещо по-френско
Това не знам по какво го съдиш. Нямам намерение да навлизам в подробности. Предполагам, само че моя опит във френската любов е не по-малък от твоя. Със здраве   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт