Какви жени харесвате?

  • 8 999
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 293
верно се развоня тая тема, и то не на чесън  Mr. Green

Свил, какъв е проблемът?? по-хигиеничния пол сме в общата схема на нещата  Laughing, разбира се


има нек'ъв проблем. Някой все ти пречи. Я сексът и градът, я сега вонливките.

Всеки да живее, както намери за добре. Отговорността си е негова.

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 13:32 от Чесън

# 121
  • Мнения: 1 451
Няма проблем. По-хигиенични сте, по-добри сте, по-умни сте, по-издръжливи на стрес и натоварване. По-добри сте в споровете, най-вече защото изцяло игнорирате чуждата позиция.
Както и да е. Приемете, че си има изключения и при двата пола и те съвсем не са малък процент. Самата идея, че единия пол е по- от другия вече е тъпа, за каквото и да е. Единственото върху, което не може да се спори е, че мъжете са по-силни физически като цяло.
Никого не искам да обидя, но мога да ти разказвам доста случки илюстриращи точно обратното на твоето твърдение. Освен да отворим друга тема с топик: Гнусотии.

# 122
  • Мнения: 10 758
Няма проблем. По-хигиенични сте, по-добри сте, по-умни сте, по-издръжливи на стрес и натоварване. По-добри сте в споровете, най-вече защото изцяло игнорирате чуждата позиция.
Както и да е. Приемете, че си има изключения и при двата пола и те съвсем не са малък процент. Самата идея, че единия пол е по- от другия вече е тъпа, за каквото и да е. Единственото върху, което не може да се спори е, че мъжете са по-силни физически като цяло.
Както винаги си прав PeaceНапълно подкрепям мнението ти.  bouquet
Не мога да кажа, че жените са по-чистоплътни от мъжете.Това е пълна глупост.Нито, че сме по-добри и т.н.Естествено, че единия е по-добър в някоя област, от другия.Но да се слагат всички жени под общ знаменател, както и мъжете, е тъпо.

# 123
  • Мнения: 1 517
Мъжете и жените са създадени един за друг. Нямат значение външен вид, характер и т.н. - важното е да намериш вярната половинка. Колкото и да се плюем не можем един без друг. Не бива и да се сравняваме, защото сме създадени да се допълваме, а не да се състезаваме.

# 124
  • Мнения: 10 758
Мъжете и жените са създадени един за друг. Нямат значение външен вид, характер и т.н. - важното е да намериш вярната половинка. Колкото и да се плюем не можем един без друг. Не бива и да се сравняваме, защото сме създадени да се допълваме, а не да се състезаваме.
Е тва е, мойта сватя рече и отсече Peace
Знам си аз, че съм си избрала правилната рода Laughing

# 125
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжете и жените са създадени един за друг. Нямат значение външен вид, характер и т.н. - важното е да намериш вярната половинка.

Ми така, де  NaughtyВсеки смръдльо някъде на този свят го чака една смръдла... Crazy
Майтапът настрана, ама имам една такава двойка /по неволя/ около себе си... Sick

# 126
  • Мнения: 1 517
В този дух (смръдльовския) - аз познавам двойка комарджии: това , което правят може би е лошо, неморално и не знам си какво, но двамата си пасват и си живуркат супер. Играйкат  си комарцето, залагат си и никой не връзвз кусур на другия. Абе - пълна идилия, ви казвам  bowuu
(да пази Господ!!!  Praynig ).

# 127
  • София
  • Мнения: 7 097
В този дух (смръдльовския) - аз познавам двойка комарджии: това , което правят може би е лошо, неморално и не знам си какво, но двамата си пасват и си живуркат супер. Играйкат  си комарцето, залагат си и никой не връзвз кусур на другия. Абе - пълна идилия, ви казвам  bowuu
(да пази Господ!!!  Praynig ).

И аз познавах двойка комарджии, но жената надминаваше мъжО си и накрая го разори  Rolling Eyes

# 128
  • Мнения: 5 299
Ами те нечистоплътните хора могат да се забележат по много фактори, и без да се стига до леглото. Не знам изобщо за какво спорите тук ooooh!

# 129
  • Мнения: 1 517
Не знам изобщо за какво спорите тук ooooh!
Чат да става и мнения да трупаме  Joy
Що издаваш партийната тайна, бееее???

Ами те нечистоплътните хора могат да се забележат по много фактори, и без да се стига до леглото.
Понякога наистина трябва да стигнеш до леглото...имах съученик, голям пич, всички пички подире му търчаха. На един лагер, обаче случайно му видяхме бельото докато се преобличаше  Sick  Sick  Sick Няма да изпадам в подробности. Мълвата плъзна светкавично и почти без фенки остана момчето.  Laughing

# 130
  • Мнения: 5 299
Абе, то хубаво, ама дайте поне за по-ароматни неща да си говорим Mr. Green Много гнусна стана темата Rolling Eyes


А по самата тема да кажа - Много е трудно да се определи типажа, който харесваме. Както казват мъжете(до тук) харесвали слаби жени. То е ясно, че всеки се стреми към красивото. Аз не съм слаба, но имам големи успехи сред мъжете. Всеки си има своя собствен чар. Мен примерно ме привлича точно чара, не е задължително човека да е красив. И изобщо какво значи красив? Всеки си има различни критерии.

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 18:00 от БейбИту

# 131
  • Мнения: 376
Абе, то хубаво, ама дайте поне за по-ароматни неща да си говорим Mr. Green Много гнусна стана темата Rolling Eyes


А по самата тема да кажа - Много е трудно да се определи типажа, който харесваме. Както казват мъжете(до тук) харесвали слаби жени. То е ясно, че всеки се стреми към красивото. Аз не съм слаба, но имам големи успехи сред мъжете. Всеки си има своя собствен чар. Мен примерно ме привлича точно чара, не е задължително човека да е красив. И изобщо какво значи красив? Всеки си има различни критерии.
Правилно! Даже като избират Мис България няма еднакво мнение за най-красивата... Thinking

# 132
  • Мнения: 220
Какви жени харесвам ли - Влюбените жени естествено. Sunglasses
По красива ,мила ,нежна и добра жена от тази която ми дава най-топлите си и нежни чувства и която със цялото си същество ме кара да я обичам безумно не съм срещал. Heart Eyes.Благодаря ти че те има мила   bouquet

# 133
  • София
  • Мнения: 7 097
Какви жени харесвам ли - Влюбените жени естествено. Sunglasses
По красива ,мила ,нежна и добра жена от тази която ми дава най-топлите си и нежни чувства и която със цялото си същество ме кара да я обичам безумно не съм срещал. Heart Eyes.Благодаря ти че те има мила   bouquet

Котане, аз ли нещо не мога да вдяна, ти ли си с две "Аз" - в тази тема благодариш на "милата", че я има, а в една друга търсиш нов, по-уютен дом... newsm78 Thinking

# 134
  • Мнения: 1 451
Котане, аз ли нещо не мога да вдяна, ти ли си с две "Аз" - в тази тема благодариш на "милата", че я има, а в една друга търсиш нов, по-уютен дом... newsm78 Thinking
Ако е зодия близнаци като нас е ясно, че не е сам. Ама иначе става много съмнителен  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт