Фолк - клюки!

  • 28 759
  • 462
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 495
Хм, предпочитам перверзната мутра на Цецка, отколкото травеститското лице на Мая ooooh!

# 436
  • Мнения: 2 495
Поп фолк певицата Алисия се интересува от нумерология


В петък, 13-и, изкусителната Алисия счупи огледало, а според поверието това означавало 7 години нещастна любов.
Алисия обаче не била суеверна. “Изобщо не се притеснявам от случилото се.”, споделя изпълнителката на тоталния хит “Карамел”. “Просто много бързах и огледалото се изплъзна от ръцете ми. Не съм суеверна и не давам ухо на поверия. Интересувам се от нумерология, а според езотеричната литература седем е чудното число. Така че вярвам в бъдещото си лично щастие”, категорична е впечатляващата певица. Междувременно Алисия е в трескава подготовка на новата си песен и видеоклип, информацията за които пази в тайна.


http://life.dir.bg/2006/10/18/news809877.html

# 437
  • Мнения: 1 813

Освен това мисля, че имат много общи черти с Цеци Красимирова и си приличат на външен вид. Mr. Green

Аз пък мисля,че единствено по цвета на косата си приличат с нея,нищо повече Simple Smile
Peace
Пак май почнахте с обидите над Цеци,ей сега ще извикам КАРЧЕВА  Crossing Arms

# 438
  • София
  • Мнения: 5 289
Ах не тук съм Laughing
Ааа моля моля,как може да сравните тоя травестит с Цеци Красимирова?Къде пък видяхте прилика Rolling Eyes,освен верно в цвета на косата както каза ЗОРИ.Общи черти чак хе хееее.......

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 17:42 от КАРЧЕВА

# 439
  • Мнения: 1 186
Все си мислех че Мая е грозноватичка Sick....ама тя си била направо ГрОЗИлИЩЕ бе хора....иначе има готино тяло ама за сметка на лицето Sick

# 440
  • Мнения: 1 284
Все си мислех че Мая е грозноватичка Sick....ама тя си била направо ГрОЗИлИЩЕ бе хора....иначе има готино тяло ама за сметка на лицето Sick
НА ЖИВО НЯМА НИЩО ОБЩО с тези снимки готина мацка е Peace

# 441
  • София
  • Мнения: 5 289
Тъкмо се сетих,че Мая съм я виждала на живо посред бял ден,е немаше нищо общо вервайте ми.Наистина на живо изглежда по добре,но явно тоновете грим,потта и кофти кадрите я превръщат в това,което виждаме.

# 442
  • Мнения: 689
Все си мислех че Мая е грозноватичка Sick....ама тя си била направо ГрОЗИлИЩЕ бе хора....иначе има готино тяло ама за сметка на лицето Sick
А представяте ли си я без грим.
Въпреки, че веднъж я видях в един търговски център, ми хареса ми - беше с маратонки, раничка и някакво якенце - но да не би да съм я объркала, незнам...

Оп, докато пишех и Карчева ме изпреварила, и petia_p_p също.
 

# 443
  • Мнения: 583
аз пък скоро видях мария и какво да кажа-превземаше се по същият начин както по тв-то. в тяло е много кофти-наистина няма талия, леко прегърбена е, абе много кофти структура. иначе е слаба и в лицето е точно такава каквато изглежда на клиповете, макар че не беше много гримирана. бях чула, че има пъпки по лицето, но не видях такова нещо, кожата и беше много хубава без да се виждаше много пудра по нея. и беше с много хубави златни бижута.

# 444
  • Мнения: 2 897
Ах не тук съм Laughing
Ааа моля моля,как може да сравните тоя травестит с Цеци Красимирова?Къде пък видяхте прилика Rolling Eyes,освен верно в цвета на косата както каза Бейби1.Общи черти чак хе хееее.......

Моля,моля,това за цвета аз го казах Wink Grinning

# 445
  • Мнения: 1 186
аз пък скоро видях мария и какво да кажа-превземаше се по същият начин както по тв-то. в тяло е много кофти-наистина няма талия, леко прегърбена е, абе много кофти структура. иначе е слаба и в лицето е точно такава каквато изглежда на клиповете, макар че не беше много гримирана. бях чула, че има пъпки по лицето, но не видях такова нещо, кожата и беше много хубава без да се виждаше много пудра по нея. и беше с много хубави златни бижута.
Значи гримьора и е добър Rolling Eyes

# 446
  • Мнения: 5 103
Мария и аз я засякох в бутика на Виргиния Здравкова, доста симпатична ми се стори, младичка, слабичка и много усмихната, беше почти без грим.
Малко е доста нисичка ама пълно щастие няма Peace

# 447
  • Мнения: 110
Аз съм фенка на някой от песните,ама на черното бяло не може да кажеш.Като например за на Камелия облеклото.
И обратното Анелия винаги е стилна.
Уф,таз Камелия с жълтите зъбки и пършивата косичка Mr. GreenМного ми е анти и особено на последния концерт в София от турнето как можа да се появи с тез звездички на гърдите,супер просташко вечееее #Cussing out

# 448
  • Мнения: 263
Съвсем малко off, Карчева, сигурно знаеш тази страница, но в случай, че не си я посещавала:
http://www.cecikrasimirova.com/

Не знам кой и е правил превода на английската версия, но е под всякаква критика  #Crazy

# 449
  • Мнения: X
Съвсем малко off, Карчева, сигурно знаеш тази страница, но в случай, че не си я посещавала:
http://www.cecikrasimirova.com/

Не знам кой и е правил превода на английската версия, но е под всякаква критика  #Crazy

Испанският превод го правих аз. Я да видим ще каже ли някой нещо срещу мен.  Joy
Английският нямам идея. Мисля, че не го пое моята агенция, но кой знае, ще питам.  newsm78
Иначе предишният текст на испански или беше правен от програма за самопревод, или от някоя баба от първия випуск на Испанска филология, която е специализирала доста години в Куба.  Crazy По моя си сега намирам някои неща, които сега бих казала по друг начин, но не го смятам за неграмотен в никакъв случай.  Naughty Ех, ама съм скромничка.  Outta Joint Crazy

Общи условия

Активация на акаунт