Езикова школа Белатур са МОШЕНИЦИ

  • 1 299
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
монада, не ми се сърди  Wink твоя първи аргумент е плащането, а не качеството на преподаване ( сега изясняваш неща за лошото качество!)

аз работя за много голяма организация, всички познават знака й.
получих си заплатата си за март през май.
да, наложи се да изчакам, да бях бясна, да беше ад да ходя през 2 дни да виждам имам ли чек. било е некоректно, изяснила съм въпроса и парите ми дойдоха накрая. ако не бяха дошли, щях да си търся правата чрез трети лица.

но никога не съм съветвала хората да не даряват например пари към тази организация, или да не бъдат доброволци на тази организация и тн. може би примерът ми не е удачен, но има нива на коректност , които не винаги са от  дребноеснафски характер.  

разбирам гнева ти.
а сега разбирам, че и качеството на обучение е кофти в тази фирма.
с което трябваше да започнеш.


надявам се, тези, които са се засилили към тази фирма да прочетат последния ти постинг към мен, а тези, които не са си получили парите - да си ги получат

# 16
  • Мнения: 1 002
не ме учудва ситуацията ,
бях на курс  в една такава фирма преди време , в която собственичката не плащаше заплати на момичетата , които преподаваха и все имаше проблеми .
накрая не си довърших курса и изгорях с една част от парите , но  ме беше яд на шефката на фирмата , която лъжеше преподавателките , които разчитаха на тия пари , за да се издържат .

Рени , едни мои познати коментираха наскоро , че са доволни от курс на добри цени при преподаватели от СУ .

# 17
  • Мнения: 12
white_r ти ме разбираш, и аз именно затова се обръщам към хората да не преподават там, за да не ги излъжат, защото все пак човек влага своя труд и време, и тъй като смятам да се обърна към инспекцията по труда се надявам и някой друг ощетен преподавател от тази школа да го е направил, за да спре тази жена да мами хората

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Тази школа никога не съм я чувала  newsm78 но аз и отдавна не съм в БГ.
Рени, защо не се запишеш в някоя по-стара школа с изградено име?
Аз преди 7 години ходих в една, която все още съществува. Там учих около 2 години, изкарах 3 нива на английския. Имаха компютърни зали и ползвахме безплатен интернет, което за времето си беше супер придобивка  Mr. Green
А учителката ми беше много готина, с нея бях и на трите нива. Но може вече и да не работи там. Тя имаше само съботно-неделни уроци, а през седмицата си имаше редовна работа.

Общи условия

Активация на акаунт