За носенето на ръце

  • 1 576
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
   И аз съм на мнение, че без причина \да речем както кротко си лежи\ не бива да се гушка бебето. Просто така, за да си направи някой забавление ...на наш гръб..

# 31
  • Мнения: 22 924
Мисля , че много от вас които пишат " гушкам си го постоянно ... "  не са разбрали за какво става дума  Rolling Eyes
Говорим за това  не , че майката и таткото не трябва да го гушкат , а да не се позволява на чужди хора и разни баби и стринки да го вземат детето и да го мачкат .
А иначе аз лично съм против и приспиването и разнасянето на ръце без причина ... сега сигурно ще излезе , че не си гушкам детето и съм майка цербер  Sick
Напротив,разбрахме за какво иде реч и пак казвам,че моето е гушкано под всякакъв претекст и никога не е оставян да плаче.И аз и майка ми си го разнасяхме непрекъснато Grinning Приспиван е на ръце доста често.Всеки,който поиска му се е радвал,говоря за познати,разбира се.За мен гушкането на бебето не е никакъв проблем.

# 32
  • Мнения: 942
нося го, когато той има нужда от това, когато го боли корем, има колики, нещи не се чувства добре. Майката е единствения човек на света, от който бебето има нужда в началото на живота си.
И аз така Peace

Общи условия

Активация на акаунт